Pracovník príjmu a výdaja tovaru pre centrálny sklad v Senci

NAY a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákladka/výkladka áut
- e-mailová komunikácia
- systémová práca
- manuálna práca s tovarom

- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER NA PLNÝ ÚVAZOK
- MZDA vždy načas
- možnosť nákupu za zvýhodnené CENY
- príspevok na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
- PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
- DARČEK pri narodení dieťaťa a mikulášsky balíček
- mimoriadne ODMENY za mimoriadny prínos pre firmu alebo NAY nápad
- program ODPORUČ ZNÁMEHO za odmenu
- vecný DAR pre najlepších zamestnancov
- sezónne SÚŤAŽE o atraktívne víkendové pobyty
- NAY PÁRTY a účasť na firemných teambuildingoch
- možnosť čerpania dlhodobého neplateného VOĽNA
- možnosť získať DOVOLENKU naviac pre lojálnych zamestnancov
- sociálne ISTOTY a práca v úspešnej spoločnosti
- zaškolenie a neustále VZDELÁVANIE v odbore
- práca v DYNAMICKOM kolektíve
- možnosť kariérneho RASTU

Životopisy prosíme zasielať e-mailom alebo poštou na uvedené kontakty.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí boli na základe zaslaných materiálov vybraní do ďalšieho kola.

PROSÍME, NEZABUDNITE UVIESŤ NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE O AKÚ SA UCHÁDZATE

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s prácou v sklade výhodou
- preukaz na VZV
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť

NAY a.s.

- je najznámejším a najväčším predajcom spotrebnej elektroniky na Slovensku, s najširším portfóliom produktov čiernej, bielej a počítačovej techniky od najrenomovanejších svetových značiek na svete spolu s rozsiahlou ponukou moderných a funkčných služieb.

- na trh sme vstúpili v roku 1992. Od roku 1998 sme začali budovať sieť moderných veľkoformátových predajní pod značkou NAY Elektrodom s priemernou plochou 1700 m2.

- v súčasnosti máme 35 predajní v 25 mestách po celom Slovensku a 18 predajní Electro World v Českej republike

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAY, a.s.
Tuhovská 15 P.O.BOX 10
830 06 Bratislava 36
ID: 3362981   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou