Samostatný referent oddelenia reklámacií - NAY a.s. - Centrála spoločnosti

NAY a.s.

Miesto práce
NAY a.s., Tuhovská 15, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa dodávateľských pohľadávok za oblasť reklamácii (párovanie dobropisov/ich urgencia)
- úzka spolupráca s odd. účtarne/predajňami/dodávateľmi
- DOA procedúry pre predajne a dohľad nad ich plnením
- reporting za zverenú oblasť
- iné úlohy a aktivity podľa pokynov nadriadeného

- Zodpovednosť za výsledky a výkon práce pre zverenú oblasť

- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- možnosť nákupu za zvýhodnené ceny
- príspevok na stravná nad rámec zákona
- ovocie, káva, čaj zdarma na pracovisku
- príspevok pri životných udalostiach a jubileách
- darček pri narodení dieťaťa

Motivačné listy spolu so životopisom a prosíme zasielať e-mailom alebo poštou na uvedené kontakty.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí boli na základe zaslaných materiálov vybraní do ďalšieho kola.

PROSÍME, NEZABUDNITE UVIESŤ NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE O AKÚ SA UCHÁDZATE

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Dobre komunikačné schopnosti (email/osobne/telefón), príjemné vystupovanie
- Systematickosť v práci a určenie si priorít
- Prozákaznicke cítenie
- Vedenie presnej evidencie a databázy
- Časová flexibilita pri plnení zverených úloh
- Ochota učiť sa novým veciam

NAY a.s.

- je najznámejším a najväčším predajcom spotrebnej elektroniky na Slovensku, s najširším portfóliom produktov čiernej, bielej a počítačovej techniky od najrenomovanejších svetových značiek na svete spolu s rozsiahlou ponukou moderných a funkčných služieb.

- na trh sme vstúpili v roku 1992. Od roku 1998 sme začali budovať sieť moderných veľkoformátových predajní pod značkou NAY Elektrodom s priemernou plochou 1700 m2.

- v súčasnosti máme 36 predajní v 25 mestách po celom Slovensku a 18 predajní Electro World v Českej republike

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAY, a.s.
Tuhovská 15 P.O.BOX 10
830 06 Bratislava 36
ID: 3211039   Dátum zverejnenia: 10.10.2017