Finančný manažér

Návrat, o. z.

Pluhová 911/1, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzda je adekvátna neziskovému sektoru a je zložená zfixnej a flexibilnej časti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrat hľadá do svojho tímu - Finančného manažéra, pre ktorého je zaujímavé prostredie stabilnej mimovládnej organizácie, ktorá dlhodobo pracuje v oblasti sociálneho poradenstva pre deti a rodiny. Návrat je sieťová organizácia pričom ekonomické pracovisko je v Bratislave.

Obsahom práce (v súčinnosti vo dvojici ekonómov, reportuje priamo riaditeľovi OZ) je:
- zodpovednosť za komplexné spracovanie a vedenie účtovnej/podvojné účtovníctvo/ a mzdovej agendy a personalistiky/cca 40 zamestnancov/, koordinovanie a výkon činností s tým súvisiacich , spracovanie ročnej účtovnej závierky a daňového priznania, výkazov do poisťovní, štatistické výkazy, komunikácia sfinančnými inštitúciami a audítormi
- tvorba a reportovanie finančnej časti projektov zo štátnych zdrojov, zdrojov EU, grantov, donorov
- sledovanie a tvorba rozpočtu organizácie, projektov v koordinácii z ostatnými zodpovednými kolegami
- sledovanie zákonných povinností organizácie /povinné zverejňovania údajov, 2% dane, BOZP, ochrana osobných údajov, poistenie majetku/
- posudzovanie rôznych typov zmlúv z finančného pohľadu

Môže to byť náš zamestnanec alebo kontraktor (mesačne na faktúru). Mzda je adekvátna neziskovému sektoru a je zložená zfixnej a flexibilnej časti. Benefitom je flexibilná pracovná doba. Miesto práce je kancelária na Pluhovej v Bratislave.
V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis a ďalšie konkrétnosti môžeme komunikovať na osobnom stretnutí.

Pozíciu by sme radi obsadili čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme nezisková organizácia, ktorá od roku 1993 presadzuje a podporuje návrat opustených detí z inštitúcií (detských domovov) do rodín. Našou víziou je prakticky a odborne prispieť k dosiahnutiu takého stavu v spoločnosti, v ktorom všetky deti budú prežívať detstvo v rodinách schopných poskytnúť im bezpečie, starostlivosť a lásku. Viac informácii na www.navrat.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3267178  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda je adekvátna neziskovému sektoru a je zložená zfixnej a flexibilnej časti.