Можливість для людей з України
Logo NAUT GROUP SK s.r.o.

Hľadáme pracovníka skladu a vodiča dodávky do 3,5t

NAUT GROUP SK s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
Ihneď (po dohode)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka skladu a vodiča dodávky do 3,5t. Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

  • Fyzický príjem a výdaj tovaru.
  • Príprava tovaru, balenie a kompletizácia zásielok na expedíciu.
  • Práca s VZV, paletovým vozíkom a skenerom.

Nasledujúce úlohy sú občasnou (nie dennou) súčasťou tvojej práce:

  • Vodič dodávky do 3,5t.
  • Rozvoz a inštalácia POS/POP materiálov na prevádzkach.

Ak hľadáš zaujímavú prácu, tak sme tu pre teba! Môžeš sa tešiť na:

  • Prácu v mladom a dynamickom kolektíve.
  • Možnosť získať skúsenosti aj ako vodič dodávky.
  • Priateľské pracovné prostredie s možnosťou kariérneho rastu.

Pracovná doba na tejto pozícii je typicky 8 hodín denne, od pondelka do piatku.

  • Získaš stabilnú prácu s plným úväzkom a prácou na 1 zmenu.
  • Budeš odmeňovaný dochádzkovým a výkonnostným bonusom.
  • Máš možnosť osobného a kariérneho rastu v rámci firmy.
  • Budeš sa zúčastňovať na rôznych školeniach a získavať nové zručnosti.
  • Okrem toho ponúkame príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív.

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s vyznačením názvu pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti s obsluhou a preukaz VZV
  • Schopnosť pracovať so skenerom.
  • Chuť učiť sa nové veci.
  • Zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností.
  • Vodičský preukaz skupiny B a skúsenosti s vedením dodávky do 3,5t.
  • Manuálna zručnosť a schopnosť si poradiť
  • Ukončené stredoškolské vzdelanie.
  • Komunikačné a organizačné schopnosti.
  • Tímový hráč s pozitívnym prístupom.
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. výhodou

Sme spoločnosť s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami, pôsobiaca na trhoch Slovenskej, Českej a Maďarskej republiky. Naše podnikanie stojí na týchto troch pilieroch:

I. stavba a riadenie obchodných štruktúr, štruktúr merchandisingu a zberu dát
II. skladovanie a logistika materiálov a tovaru
III. e-commerce architektúra a kompletná starostlivosť o e-ekosystém, integrácia ERP/WMS/CRM

Dlhodobo patríme k najvýznamnejším poskytovateľom uvedených služieb pre nadnárodné spoločnosti, ktoré sú lídrami vo svojich kategóriách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Oremová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821002  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac