Pridaj sa k nášmu tímu a uži si nezabudnuteľné zážitky na festivale (Pomocný pracovník)

Naures s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
6,32 EUR/hod.Uvádzaná mzda je za podmienkou dohody. Mzda pri živnosti - 7,5€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú pridať k nášmu tímu a užiť si nezabudnuteľné zážitky na festivale!

  • Festivaly v ponuke:
    • POHODA
    • GRAPE
    • UPRISING
    • LOVESTREAM
  • Náplň práce:
    • Pomoc pri stavbe, priebehu a demontáže festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí
    • Pomoc pri príprave a organizácii podujatí
    • Backline / pomoc pri nástrojovkách kapiel
    • Demontáž a úprava priestoru po skončení podujatia
  • Pracovná doba:
    • Pracovný deň, víkendy, nočné, sviatky.
    • Môžeme si navzájom vyjsť v ústrety s ohľadom na harmonogram podujatí.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Dochvíľnosť
  • Manuálna zručnosť

Produkčná agentúra zaoberajúca sa realizáciou projektov na kľúč : - festivaly - koncerty - konferencie - športové a iné eventy

Kontakt

Kontaktná osoba: Adam Maródi
Tel.: +421944919835
E-mail: poslať životopis
ID: 4812064  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,32 EUR/hod.