IT Support Specialist

Natuvion Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+odmeny vyplácané 2x ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Natuvione poskytujeme profesionálne komplexné poradenské služby v oblasti technickej ochrany osobných údajov & IT bezpečnosti, a taktiež pri transformáciách SAP systémov. Pre našich zákazníkov dodávame komplexný balík služieb, ktorý zahŕňa konzultačné služby, technické implementačné služby v SAP prostredí až po interne vyvíjané softvérové produkty na ochranu citlivých údajov v zložitých SAP prostrediach. Tieto služby poskytujeme spoločnostiam pôsobiacim v rôznych oblastiach, ako napríklad automobilový priemysel, energetika, hightech a pod. Disponujeme rozsiahlym Know-How v medzinárodných SAP projektoch a keďže vďaka našim inovatívnym prístupom neustále rastiame, do nášho Natuvion tímu hľadáme kolegu / kolegyňu na pozíciu IT Support Specialist. Táto pozícia ponúka skvelú príležitosť vstúpiť do sveta informačných technológií a získať skúsenosti v oblasti podpory SAP systémov.

Tvojou náplňou práce bude:

​• Diagnostika a riešenie technických problémov spojených so SAP systémami

​• Poskytovanie technickej podpory a školení používateľom interných nástrojov SAP

​• Spolupráca s internými oddeleniami a podpora pri riešení bežných problémov a požiadaviek

​• Spolupráca s vývojovým tímom pri implementácii nových funkcií a vylepšení existujúcich   nástrojov

​• Dokumentovanie postupov a zlepšovanie interných procesov

​• Monitorovanie a riešenie problémov s výkonom a dostupnosťou interných aplikácií

​• 3 dni dovolenky navyše pre zamestnancov v pracovnom pomere dlhšom ako 1 rok
​• variabilná odmena vyplácaná 2x ročne
​• príležitosť pre kariérny rozvoj v medzinárodnej spoločnosti
​• plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
​• výber smartfónu a notebooku podľa preferencie (+ paušál)
​• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
​• plne hradená multisport karta
​• flexibilná pracovná doba
​• nápoje a občerstvenie na pracovisku
​• možnosť využitia home-office
​• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
​• finančný príspevok na podporu ekologickej mobility (bicykel / e-bicykel / e-kolobežka)
​• finančný príspevok pri narodení dieťaťa & svadbe
​• referal program - finančná odmena za odporučenie zamestnanca
​• firemné zľavy - prístup ku Corporate Benefits Platform (zľavy na produkty a služby od viac ako 800 poskytovateľov)
​• vzdelávanie a odborná príprava prostredníctvom pravidelných školení, workshopov a firemných meetingov
​• možnosť proaktívne sa zapojiť do Vami preferovaných projektov
​• zaujimavé SAP projekty a profesionálny tím kolegov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​• Základné znalosti o SAP systéme alebo chuť sa učiť

​• Záujem o informačné technológie a motivácia pre získanie skúseností v oblasti IT podpory

​• Znalosť základných princípov sietí a operačných systémov

​• Schopnosť rýchlo sa učiť a prispôsobovať sa novým technológiám

​• Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni - výhodou

Natuvion je inovatívnym poskytovateľom SAP riešení a jednou z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v Európe. Ako SAP Gold partner disponujeme rozsiahlym Know-How v medzinárodných SAP projektoch. Centrála spoločnosti je v Nemecku – Walldorfe, no pôsobíme celosvetovo a naše pobočky nájdeš v Berlíne, Mníchove, Viedni, Bratislave, Švajčiarsku, Austrálii a USA.
Ako SAP Gold a inovačný partner spoločnosti SAP máme rozsiahle know-how v softvérových projektoch SAP® a výbornú orientáciu v podnikových procesoch naprieč rôznymi odvetviami. Našich zákazníkov podporujeme inovatívnymi, technologicky vedúcimi procesmi a riešeniami šitými na mieru v oblastiach SAP Cloud Platform Development, Transformation, Cyber Security, ochrany osobných údajov a správy a analýzy dát.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Piskurová
E-mail: poslať životopis
ID: 4809997  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac