SAP CO / PS Consultant

Natuvion Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
3 000 EUR/mesiac+ variabilná odmena. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa novým členom nášho Natuvion tímu!
Sme inovatívnym poskytovateľom SAP riešení a jednou z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v Európe. Ako SAP Gold partner disponujeme rozsiahlym Know-How v medzinárodných SAP projektoch. Centrála spoločnosti je v nemeckom Walldorfe, no naše pobočky nájdeš aj v Rakúsku, Švajčiarsku, Austrálii a USA.

Hľadáme skúseného konzultanta SAP CO / PS (Controlling / Project System), ktorý sa pridá k nášmu tímu. Ideálny kandidát bude mať rozsiahle znalosti a skúsenosti v moduloch SAP CO (Controlling) a PS (Project System) v S/4HANA.

Tvojou zodpovednosťou bude:

• Analýza požiadaviek klienta a implementácia riešení do SAP CO / PS
• Konfigurácia a prispôsobovanie modulov SAP CO / PS, vrátane účtovania nákladových prvkov a stredísk, plánovania projektov a rozpočtovania
• Koncepcia a implementácia projektov migrácie a konverzie do S/4HANA
• Vedenia workshopov, školenia koncových používateľov a poskytovanie usmernenia o najlepších postupoch pre efektívne využívanie funkčností SAP CO/ PS
• Implementácia a podpora integrácie medzi modulmi SAP CO PS a ďalšími modulmi ako SAP FI, CO-PA, PM, MM a SD
• Vytváranie a udržiavanie bezpečnostnej dokumentácie, vrátane užívateľských príručiek a školiacich materiálov

• príležitosť pre kariérny rozvoj v medzinárodnej spoločnosti
• plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
• vzdelávanie a odborná príprava prostredníctvom pravidelných školení, workshopov a firemných meetingov
• kontigent 10 dní ročne na vzdelávanie/rozvoj
• výber notebooku a smartphone podľa vlastných preferencií aj na súkromné účely
• zaujímavé SAP projekty a profesionálny tím kolegov
• flexibilná pracovná doba
• možnosť využitia home-office po zapracovaní
• nápoje & snack na pracovisku
• plne hradená multisport karta
• finančný príspevok pri narodení dieťaťa & svadbe
• finančný príspevok na podporu ekologickej mobility (bicykel / e-bicykel / e-kolobežka)
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
• 3 dni dovolenky navyše pre zamestnancov v pracovnom pomere dlhšom ako 1 rok
• príspevok na stravovanaie nad rámec uvedený v zákone
• referal program - finančná odmena za odporučenie zamestnanca
• firemné zľavy - prístup ku Corporate Benefits Platform (zľavy na produkty a služby od viac ako 800 poskytovateľov)- príležitosť pre kariérny rozvoj v medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• min. 5 rokov praxe na pozícii SAP CO/ PS konzultanta (5 rokov v prípade ERP a 3 roky v prípade transformácii na S/4HANA)
• schopnosť riešiť a analyzovať problémy
• vynikajúce komunikačné a interpersonálne zručnosti
• komunikačné schopnosti v anglickom / nemeckom jazyku na vysokej úrovni
• základy ABAP
• skúsenosť s S/4HANA vítaná

Natuvion je inovatívnym poskytovateľom SAP riešení a jednou z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v Európe. Ako SAP Gold partner disponujeme rozsiahlym Know-How v medzinárodných SAP projektoch. Centrála spoločnosti je v Nemecku – Walldorfe, no pôsobíme celosvetovo a naše pobočky nájdeš v Berlíne, Mníchove, Viedni, Bratislave, Švajčiarsku, Austrálii a USA.
Ako SAP Gold a inovačný partner spoločnosti SAP máme rozsiahle know-how v softvérových projektoch SAP® a výbornú orientáciu v podnikových procesoch naprieč rôznymi odvetviami. Našich zákazníkov podporujeme inovatívnymi, technologicky vedúcimi procesmi a riešeniami šitými na mieru v oblastiach SAP Cloud Platform Development, Transformation, Cyber Security, ochrany osobných údajov a správy a analýzy dát.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Piskurová
E-mail: poslať životopis
ID: 4719951  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac