JAVA Backend Developer

Natuvion Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac+ odmeny vyplácané 2x ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôž nám vyvíjať webovú aplikáciu pre nášho zahraničného zákazníka pôsobiaceho v stavebnom priemysle. Hľadáme šikovného a samostaného JAVA backend developera, ktorý si vie poradiť v každej situácii a vie navrhovať inovatívne riešenia s využitím najnovších technológií. Ponúkame ti jedinečnú šancu vytvárať projekt podľa vlastných predstáv (namiesto pevne stanovených zadaní). Náš zákazník má predstavu, čo by mali aplikácie obsahovať (trackovanie GPS dát, asset tracking, timesheet, QR kódy, notifikácie o počasí, ...) a my máme know-how a skvelý tím kolegov, ktorý zhmotní túto predstavu do funkčnej mobilnej (iOS a Android) a webovej (Spring a Angular12) aplikácie, ktorá je nasadená na cloudovom riešení AWS.

Software budú denne využívať stovky používateľov. Aplikácia bude využívať externé moduly tretích strán (API/ERP). Súčasťou bude aj plánovanie časov, vytváranie reportov a export dát do systémov tretích strán. Hľadáme primárne JAVA backend developera, ale ak máš chuť čiastočne sa zapojiť aj do frontendu, dvere sú ti otvorené :-)

V našom tíme ti ponúkame voľnosť vlastného technologického rozhodovania na projekte. Pridaj sa k nášmu #teamgreen a participuj s nami na nasledovných činnostiach:
* analýza klientskych požiadaviek
* návrh technického riešenia a SW vývoj
* konfigurácia a customizácia na základe klientských požiadaviek
* aktívna tímová spolupráca s kolegami vývojármi a projektovou manažérkou

- príležitosť pre kariérny rozvoj v medzinárodnej spoločnosti
- plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
- variabilná odmena vyplácaná 2x ročne
- vzdelávanie a odborná príprava prostredníctvom pravidelných školení, workshopov a firemných meetingov
- kontigent 10 dní ročne na vzdelávanie/rozvoj
- možnosť proaktívne sa zapojiť do Vami preferovaných projektov
- zaujimavé projekty a profesionálny tím kolegov
- plne hradená multisport karta
- flexibilná pracovná doba
- možnosť využitia home-office
- nápoje a občerstvenie na pracovisku
- finančný príspevok na podporu ekologickej mobility (bicykel / e-bicykel / e-kolobežka)
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa & svadbe

Informácie o výberovom konaní

Požadované skills:
must have: Java, Spring, PostgreSQL, REST API, JSON, GIT, JWT
nice to have: Angular, Typescript, Bootstrap, AWS, HTML, CSS, Gitlab/JIRA

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Spring - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

Natuvion je inovatívnym poskytovateľom SAP riešení a jednou z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v Európe. Ako SAP Gold partner disponujeme rozsiahlym Know-How v medzinárodných SAP projektoch. Centrála spoločnosti je v Nemecku – Walldorfe, no pôsobíme celosvetovo a naše pobočky nájdeš v Berlíne, Mníchove, Viedni, Bratislave, Švajčiarsku, Austrálii a USA.
Ako SAP Gold a inovačný partner spoločnosti SAP máme rozsiahle know-how v softvérových projektoch SAP® a výbornú orientáciu v podnikových procesoch naprieč rôznymi odvetviami. Našich zákazníkov podporujeme inovatívnymi, technologicky vedúcimi procesmi a riešeniami šitými na mieru v oblastiach SAP Cloud Platform Development, Transformation, Cyber Security, ochrany osobných údajov a správy a analýzy dát.
ID: 4322030  Dátum zverejnenia: 24.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac