SAP architekt

Natuvion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
termín nástupu dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa novým členom nášho Natuvion tímu!
Do našej bratislavskej / zvolenskej pobočky hľadáme šikovného kolegu na pozíciu SAP architekta. Tvojou náplňou práce bude:
• návrh architektúry SAP riešení
• rozvoj implementovaných riešení
• zodpovednosť za technickú analýzu, architektúru riešenia a správnosť dokumentácie
• návrh a konfigurácia výstupov projektov
• podpora riešenia komplexných problémov implementovaných riešení
• samostatná komunikácia so zákazníkmi
• príprava a implementácia konceptov riešení a vyhodnocovanie možných technológií pre potreby projektu

  • príležitosť pre kariérny rozvoj v medzinárodnej spoločnosti
  • plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
  • vzdelávanie a odborná príprava prostredníctvom pravidelných školení, workshopov a firemných meetingov
  • možnosť proaktívne sa zapojiť do Vami preferovaných projektov
  • zaujimavé SAP projekty a profesionálny tím kolegov
  • plne hradená multisport karta
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť využitia home-office po zapracovaní
  • občerstvenie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ABAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• minimálne 5-ročná prax v tvorbe SAP riešení
• skúsenosti s návrhom architektúry SAP riešení
• skúsenosti s riadením implementácie a integrácie vyvíjaných častí produktu
• schopnosť koordinovať aktivity prebiehajúce na projekte
• schopnosť vyhodnocovať, navrhovať a využívať nástroje/technológie pre efektívne vytváranie SW riešenia
• skúsenosti s návrhom, optimalizáciou, analýzou a implementáciou business procesov
• veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• analytické myslenie
• skúsenosti so SAP HANA a SAP ILM výhodou

Natuvion je inovatívnym poskytovateľom SAP riešení a jednou z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v Európe. Ako SAP Gold partner disponujeme rozsiahlym Know-How v medzinárodných SAP projektoch. Centrála spoločnosti je v Nemecku – Walldorfe, no pôsobíme celosvetovo a naše pobočky nájdeš v Berlíne, Mníchove, Viedni, Bratislave, Švajčiarsku, Austrálii a USA.
Ako SAP Gold a inovačný partner spoločnosti SAP máme rozsiahle know-how v softvérových projektoch SAP® a výbornú orientáciu v podnikových procesoch naprieč rôznymi odvetviami. Našich zákazníkov podporujeme inovatívnymi, technologicky vedúcimi procesmi a riešeniami šitými na mieru v oblastiach SAP Cloud Platform Development, Transformation, Cyber Security, ochrany osobných údajov a správy a analýzy dát.

Kontakt

ID: 3966233  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac