Frontend Web Developer

Natuvion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 4000 EUR/brutto v závislosti od Vašich odborných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s tvorbou webu a chceš sa v tejto oblasti rozvíjať? Zaujímajú Ťa najnovšie technológie a možnosť práce s jedným z najväčších a najkomplexmnejších informačných systémov ? Si samostatný a rád hľadáš riešenia problémov? Do nášho Natuvion tímu hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude:

- návrh, vývoj a optimalizácia funkčného a technického dizajnu aplikácií
- vytváranie, upravovanie a update dokumentácie
- analýza súčasných riešení a návrhy na zlepšenia
- spolupráca s tímom pri vývoji a navrhovaní riešení

- kariérny rozvoj v medzinárodnej spoločnosti
- plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
- možnosť proaktívne sa zapojiť do Vami preferovaných projektov
- vzdelávanie a odborná príprava prostredníctvom pravidelných školení, workshopov a firemných meetingov
- povzbudenie a podpora od osobného mentora, profesionálne zapracovaný tím
- pravidelné firemné akcie a teambuildingy
- atraktívny a flexibilný spôsob odmeňovania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
NODE.JS - pokročilý
XML - pokročilý

Nice to have:
- Microservice Architektur
- Cloud Native Apps
- Cloud Foundry
- Docker
- Cloud Plattformen (z.B. SAP Cloud Platform, Amazon AWS, Microsoft Azure)
- BPMN
- Apache ActiveMQ
- Apache Camel
- DevOps

Ako Gold a inovačný partner spoločnosti SAP s centrálou v Nemecku máme rozsiahle know-how v softvérových projektoch SAP® a výbornú orientáciu v podnikových procesoch naprieč rôznymi odvetviam. Našich zákazníkov podporujeme inovatívnymi, technologicky vedúcimi procesmi a riešeniami šitými na mieru v oblastiach SAP Cloud Platform Development, Transformation, Cyber Security, ochrany osobných údajov a správy a analýzy dát.

Zameriavame sa najmä na implementáciu GDPR riešení v oblasti SAP IS-U, Cloud Development, kompletný vývoj v ABAP/4 a celkové poradenstvo v oblasti SAP.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Mitúchová
Tel.: +421948019062
E-mail: poslať životopis
ID: 3613037   Dátum zverejnenia: 5.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 4000 EUR/brutto v závislosti od Vašich odborných skúseností