1 000 - 1 300 EUR

Produktový manažér

NATURPRODUKT spol. s r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná starostlivosť o produkty rôznych značiek
- kontrola textov na obaloch produktov, preklady, príprava, odsúhlasovanie správnosti podľa platných právnych predpisov v spolupráci s odborným zástupcom spoločnosti
- spolupráca s obchodným oddelením, príprava prezentačných materiálov pre obchodných zástupcov spoločnosti, prezentovanie nových produktov
- koordinácia a plánovanie marketingových aktivít
- príprava propagačných materiálov (preklady, kontrola, tvorba, tlač, distribúcia)
v spolupráci s externým grafikom
- plánovanie dovozu produktov, kontrola a optimalizácia skladových zásob
- obsahová správa webstránky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 + mesačné odmeny + koncoročné odmeny (výška mzdy závisí od skúseností a schopností uchádzača)

• stabilné zamestnanie
• zľava na produkty spoločnosti
• školenia podľa preferencií (jazykové, počítačové, atď.)
• pitný režim, káva / čaj zadarmo

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenú v ponuke. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou Naturprodukt spol. s r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom
v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.12.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné a prezentačné schopnosti
Organizačné a analytické schopnosti
Samostatnosť, flexibilita
Proaktívny, dynamický a pozitívny prístup k práci
Chuť neustále sa zlepšovať a pracovať na sebe
Príjemné a profesionálne vystupovanie

Spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a distribúciou voľnopredajných prípravkov (liečivá, doplnky výživy, kozmetika) do lekární.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Naturprodukt spol. s r.o.
Nádražná 20
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

ID: 3802979   Dátum zverejnenia: 6.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 + mesačné odmeny + koncoročné odmeny (výška mzdy závisí od skúseností a schopností uchádzača)