Produktový manažér

NatureLand s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacBonusový systém práce na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je vhodná pre kandidáta schopného pracovať vo veľkej miere samostatne, orientovaného na výsledky, kreatívneho a dôsledného. Jeho výkon je hodnotený na základe predajných výsledkov na Slovensku, Čechách a prípadne na iných trhoch. Musí mať praktické skúsenosti získané na obchodných pozíciách, pretože jeho náplňou je najmä spolupracovať s obchodnými tímami, vyhľadávať nové distribučné možnosti, poskytovať osobnú podporu pri listovaní produktov. Je tvárou značky, čomu zodpovedá i životný štýl v súlade s produktami značky NatureLand. Kandidát zvyknutý na prácu vo veľkých firemných štruktúrach nie je na pozíciu vhodný.

Vhodnejšie pre kandidáta s bydliskom v Nitre, alebo v blízkom okolí z nutnosti častej prítomnosti v sídle firmy.

Náplňou práce je najmä:
• Riadenie komplexného predaja značiek spoločnosti na viacerých trhoch.
• Spolupráca s distribútormi a importérmi
• Spolupráca na tvorbe obchodných stratégií a plánov
• Sledovanie výkonu značiek a analýza trhových dá.
• Spolupráca na inovatívnych projektoch.
• Uvádzanie nových produktov
• Spolupráca s vývojom produktov a v prípade potreby účasť na výstavách
• Reportovanie k rukám konateľa
• Práca na základe mesačných a týždenných priorít

Práca v zavedenej spoločnosti, ktorej produkty sú na trhoch známe viac ako 10 rokov.
Firemný automobil i na súkromné použitie.
Strava v sídle spoločnosti zadarmo.
Náhrady na služobných cestách.
Zaujímavá a rôznorodá práca s možnosťou uplatniť kreatívne aj analytické schopnosti.
Priestor pre vlastnú sebarealizáciu.

Bonusový systém práce
Podiel na ročných výsledkoch
2 krát ročne mimoriadne odmeny.
Prispievame na rekreačné pobyty v zmysle Zákonníka práce ( 275 € ).
Nákup produktov spoločnosti v osobitných zamestnaneckých cenách.

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na mailový kontakt:
[email protected]

Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie.
ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnosté predpodklady a zručnosti vyplývajú z požiadaviek pracovnej náplne a teda najmä:

Prax v predaji a v distribúcii potravín
Kontakty a vybudované vzťahy s obchodnými systémami a distribútormi
Orientácia na predajný výsledok
Samostatnosť a kreativita
Kompetencia a zodpovednosť
Trestná bezúhonnosť

Sme výrobca a distribútor potravín najmä lokálneho charakteru s vnímaním ich pôvodu, tradícií a historických súvislostí. Technologické možnosti NatureLand zároveň vytvárajú potenciál pre vývoj nových typov potravín s dôrazom na ich originalitu, chuťové zážitky, výrobné a distribučné štandardy. NatureLand chce byť blízko k zákazníkom a spotrebiteľom, vyvíjať potraviny pre ich potreby, pocity a želania – moderné, zdravé a bezpečné. Sme tu a počúvame Vás...
Aktuálne značky v portfóliu: NatureLand orechové snaky, NatureLand MUSLI, NatureLand Vločky, Dobré z Mlyna
Spoločnosť je zameraná na vývoj a uvádzanie nových produktov z vlastnej výrobnej základne.
ID: 3844152  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac