Reagujte bez životopisu

Telefonický operátor oddelenia aktívneho predaja, operátor zákaznickej linky

NaturaMed Services SK s. r. o.

Miesto práce
Na Troskách 14297/26, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacNástupný plat 700 Eur, po skúšovnej dobre 730 Eur (medziročné navýšenie) + bonusy za predaje, bonus za dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste empatický typ, rád pomáhate druhým, zvládate na dobrej úrovni komunikáciu v slovenskom jazyku, máte vysoké pracovné nasadenie a dobré presvedčovacie schopnosti, radi Vás privítame v našom kolektíve na pozícii: telefonický operátor zákazníckej linky spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals a telefonický operátor oddelenia aktívneho predaja

NA ZÁKAZNÍCKEJ LINKE (práca len na plný úväzok):
• vybavovanie telefonických požiadaviek zákazníkov (poradenstvo, objednávky, platby, reklamácie, ponuka výrobkov z portfólia spoločnosti)
• pracovná doba od 08:00 do 16:30 hod., víkendy voľné
NA ODDELENÍ AKTÍVNEHO PREDAJA:
• ponuka a predaj výživových doplnkov z portfólia spoločnosti
• pracovná doba od 08:30 do 17:00 hod., víkendy voľné
• práca možná aj na dohodu pre brigádnikov, študentov

• moderne vybavené call centrum sídliace v Business centre EUROPA v Banskej Bystrici
• zaujímavý bonusový systém
• stravné lístky v hodnote 4,90 Eur / deň
• mesačný bonus za dochádzku (nechorobnosť) do výšky 70 €
• nástupný bonus 400 € (po úspešnom zaučení sa a 3-mesačnej skúšobnej dobe)
• pravidelné motivačné súťaže o atraktívne ceny
• školenia na zvýšenie komunikačných a predajných zručností
• príspevok na dopravu
• príspevok na kartu MultiSport (na šport a relaxáciu)
• káva, ovocie na pracovisku grátis
• firemné výživové doplnky pre zamestnancov grátis
• po zapracovaní ako bonus aj možnosť nepravidelnej práce z domu

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer v zabehnutom zákazníckom centre spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals (prijímanie hovorov). Výberové konanie ako aj zaškolovací proces prebieha priamo v call centre v Banskej Bystrici, nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

• komunikačné zručnosti (asertivita, empatia, negociačné schopnosti) - skúsenosti v oblasti predaja a komunikácie so zákazníkom sú vítané
• schopnosť reakcie na zmeny a nové pracovné úlohy
• orientácia na dosahovanie cieľov
• flexibilita

Spoločnost NaturaMed Services SK s. r. o. je interným zákazníckym centrom NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o., českobudějovickej spoločnosti s nórskymi koreňmi, predávajúcej prvotriedne výživové doplnky vyrábané práve v Nórsku, ktoré vyskúšalo v Čechách a na Slovensku už viac ako 1 750 000 zákazníkov. Sídlime v moderných priestoroch business centra Europa v Banskej Bystrici.
Nájdete u nás príjemné pracovné prostredie s priateľskou firemnou kultúrou. Staňte sa aj Vy súčasťou slovensko-česko-nórskeho úspešného tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4022073  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac