Pracovník výroby - zodpovedný za mixovanie surovín

NATURAL, s.r.o.

Miesto práce
Duklianska, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
od 01.07.2024
800 - 1 100 EUR/mesiacnavýšenie po 3. odpracovaných mesiacoch + mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 20% + dochádzkový bonus 60 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava surovín na mixovanie podľa zadaných formulácií,

- Príprava surovín na výrobu,

- Navažovanie surovín,

- Miešanie surovín automatickým strojom,

- Udržiavanie čistoty.

Pracovná doba:

  • 8-hodinová pracovná zmena od 07:30 do 16:00
  • Pravidelný pracovný týždeň od pondelka do piatku.

  • Mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 20% na základe výkonu
  • Príplatky za víkendovú prácu a nadčas podľa Zákonníka práce
  • Dochádzkový bonus
  • Finančný príspevok na stravovanie
  • Práca v priateľskom kolektíve
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Možnosť kariérneho rastu
  • 30% zľava na vitamíny a výživové doplnky
  • Bezplatné pracovné odevy
  • Lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom
  • Možnosť pracovať nadčasy
  • Moderné pracovné prostredie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť a schopnosť pracovať samostatne
  • Pozornosť a precíznosť pri mixovaní surovín
  • Spoľahlivosť pri plnení pracovných úloh
  • Technická gramotnosť a skúsenosti s výrobou
  • Tímová práca a spolupráca s kolegami

Spoločnosť Natural, s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi sa zaoberá veľkoobchodným predajom v oblasti vitamínov a výživových doplnkov na Slovensku i v zahraničí.
Úlohou spoločnosti Natural, s.r.o. je umožniť ľuďom zdravšie žiť.
Ak máte záujem pripojiť sa do nášho tímu a byť jeho súčasťou v dosahovaní nášho spoločného cieľa, tak nám pošlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Tešíme sa na Vás!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mariana Podracká
E-mail: poslať životopis
ID: 4837676  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac