Mechanik strojov a zariadení

NATURAL, s.r.o.

Miesto práce
Duklianska 51, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
od 01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- starostlivosť o stroje a strojné zariadenia,

- zabezpečovanie nevyhnutnej údržby,

- základné mechanické nastavovanie strojov,

- ovládanie automatických výrobných liniek.

Hľadáme manuálne zručného a technicky zameraného človeka.​

​- po skúšobnej dobe výkonnostné odmeny a možnosť prehodnotenia základnej mzdy na základe výsledkov,

- práca v priateľskom kolektíve,

- 30 % zľava na vitamíny a výživové doplnky,

- práca v stabilnej spoločnosti,

- bezplatné pracovné odevy a príspevok na pranie,

- možnosť pracovať nadčasy,

- dochádzkový bonus.​

Informácie o výberovom konaní

- manuálna zručnosť,
- svojim charakterom je práca vhodnejšia pre mužov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť NATURAL, s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi sa zaoberá veľkoobchodným predajom v oblasti vitamínov a výživových doplnkov na Slovensku i v zahraničí.
Úlohou spoločnosti NATURAL, s.r.o. je umožniť ľuďom zdravšie žiť.
Ak máte záujem pripojiť sa do nášho tímu a byť jeho súčasťou v dosahovaní nášho spoločného cieľa, tak nám pošlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Tešíme sa na Vás!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4791311  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac