Pracovník vo výrobe

NATURAL, s.r.o.

Miesto práce
Duklianska 2051/51, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
od 01.04.2024
800 EUR/mesiacnavýšenie po 3. odpracovaných mesiacoch + mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 20% + dochádzkový bonus 60 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha manuálnych, poloautomatických a automatických výrobných strojov a zariadení.
- Samotná výroba vitamínov a výživových doplnkov..
- V prípade potreby miešanie, balenie a etiketovanie produktov.

Práca vhodná pre manuálne zručných mužov z dôvodu manipulácie, obsluhy a údržby strojov.

- mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 20% na základe výkonu,
- príplatky za víkendovú prácu a nadčas podľa Zákonníka práce,
- dochádzkový bonus,
- stravné lístky,
- práca v priateľskom kolektíve,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- 30 % zľava na vitamíny a výživové doplnky,
- bezplatné pracovné odevy,
- lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom,
- možnosť pracovať nadčasy.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Schopnosť samostatne pracovať
- Pozornosť
- Precíznosť (presnosť)
- Spoľahlivosť
- Technická gramotnosť
- Tímová práca

Spoločnosť NATURAL, s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi sa zaoberá veľkoobchodným predajom v oblasti vitamínov a výživových doplnkov na Slovensku i v zahraničí.
Úlohou spoločnosti NATURAL, s.r.o. je umožniť ľuďom zdravšie žiť.
Ak máte záujem pripojiť sa do nášho tímu a byť jeho súčasťou v dosahovaní nášho spoločného cieľa, tak nám pošlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Tešíme sa na Vás!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4791301  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac