Výživový poradca/kyňa NATURHOUSE – pobočka v Maďarsku Győr mesto

NATUR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
2.12.2019
856,93 - 1 093,63 EUR/mesiacbrutto: hrubý 286 000 - 365 000 Fr (vrámci vyššieho bonusu) netto: čistý 190 190 - 242 725 Fr. bruttó . 286 000 - 365 000 Ft (a magasabb összeg bónusszal együtt értendő) nettó 190 190 - 242 725 Ft

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete motivovať a viesť klientov k zmene ich stravovacích návykov a na dosiahnutie ich vysnívanej postavy.
Uvidíte, ako sa vám klienti menia pred očami a ako s ubúdajúcimi kilami získavajú späť svoje sebavedomie.
Na pravidelných konzultáciách klienta zvážite na špeciálnej váhe, zostavíte mu jedálniček na ďalší týždeň, preberiete, čo je nové a odporučíte ku kúpe bylinný produkt. Bylinky organizmus prečistia a uľahčia chudnutie.
Medzi konzultáciami budete s klientami v kontakte a budete ich podporovať v dodržiavaní vašich odporúčaní.
Občas sa tiež zúčastníte marketingových akcií, trebárs prezentácie mimo predajňu/obchodné priestory
Budete pracovať na PC, ale nebojte, k tomu vám bude stačiť základná znalosť: e-mail, Word, Excel. Ostatné vás naučíme.

Miért fogja élvezni a munkáját?
Motiválni és segíteni fogja ügyfeleit a rossz táplálkozási szokások megváltoztatásában és az álomalak elérésében
Saját szemével fogja látni, ahogyan az ügyfelek megváltoznak, és a fogyó kilókkal visszanyerik az önbizalmukat is.
A rendszeres konzultációk során az ügyfelet megméri egy speciális mérlegen, összeállítja a következő heti étrendjét, megbeszélik, mi újság és gyógynövényes terméket ajánl neki megvásárlásra
A konzultációk között is kapcsolatban marad az ügyféllel, és támogatja az ajánlások betartásában.
Időnként marketingrendezvényeken is részt vesz, például bemutatókon az üzleten kívül.
Számítógépen fog dolgozni, de ne aggódjon, az alapvető programok ismerete (e-mail, Word, Excel) elegendő. Minden másra megtanítjuk Önt.

Ponúkame konkurenčný základní plat: hrubý 286 000 - 365 000 Fr (vrámci vyššieho bonusu)
netto: čistý 190 190 - 242 725 Fr
Benefity: Provízie z predaja, Zľava na firemné produkty/služby, Vzdelávacie kurzy, školenia.
Zamestnanecké zľavy na naše produkty
Budete pracovať v rodinnej atmosfére a príjemnom pracovnom prostredí
V prípade potreby si môžete prispôsobiť pracovný čas podľa klientov
Zadarmo získate 3-týždňový výživový kurz
Pravidelné workshopy o novinkách NATURHOUSE
Až budete skúsenejší, môžete pracovať ako vedúci výživový poradca alebo si otvoriť vlastnú poradňu NATURHOUSE!

 Mit ajánlunk Önnek:
Versenyképes alapfizetést ajánlunk: bruttó 286 000 - 365 000 Ft (a magasabb összeg bónusszal együtt értendő)
nettó 190 190 - 242 725 Ft

Alkalmazotti kedvezményt a termékeinkre.
Családias légkörben, kellemes munkakörnyezetben dolgozhat
Ingyenes, háromhetes NATURHOUSE táplálkozási képzést és know how-felkészítést nyújtunk, továbbá táplálkozási főtanácsadóink fogják Önt segíteni az ügyfelekkel való konzultációban. A képzés Csehországban zajlik.
Rendszeres workshopok a NATURHOUSE újdonságairól és képzések a táplálkozás területén
Amint tapasztalatot szerzett, a táplálkozási tanácsadók vezetőjeként és képzésvezetőként is dolgozhat
A munkaidő hétfőtől péntekig 40 óra.
Minimális fizetés EUR 2.208.000 HUF (sic - pozn. překladatelky) évente + bónuszok, az elért eredmények alapján emelés is lehetséges

Prosíme uchádzačky o zaslanie CV aj s fotografiou na uvedený email. Kontaktná osoba je Anikó Durst (Operatív igazgató).

Každý deň nám prichádza veľké množstvo odpovedí a bohužiaľ nie je v našich silách odpovedať na všetky, hoci by sme radi. Ak sa Vám do 14 dní neozve, pravdepodobne sme vybrali niekoho iného. Nabudúce to ale môže vyjsť v inej z našich predajní. Ďakujeme vám za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nie podmienkou, my si Vás zaškolíme

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Nadšený a pozitívny človek
Chcete pomáhať ostatným so zmenou životného štýlu a výživou
Chcete vidieť výsledky svojej práce a mať z nich radosť
Viete osloviť klienta, vybudovať s ním vzťah a dôveru
Máte SŠ / VŠ
Uplatnenie u nás nájde aj šikovná diétna sestra, nutričný ​​terapeut, dietológ, ....

   Velünk biztosan sikeres lesz, ha…
Lelkes és pozitív ember
Szeretne segíteni másoknak az életmódjuk és táplálkozásuk változtatásában
Szereti, ha látja a munkája eredményeit és örülhet nekik
Képes az ügyfeleket megszólítani, kapcsolatot és bizalmat építeni velük
Középiskolát vagy főiskolát végzett
Tud angolul
Velünk egy ügyes diétás nővér, táplálkozásterapeuta vagy dietológus is biztosan sikeres lesz, de a szakmai tapasztalat nem feltétel
A cseh vagy szlovák ismerete előny lehet, de nem feltétel

NATURHOUSE je nadnárodná spoločnosť pôvodom zo Španielska, ktorá pôsobí v oblasti dietetiky a výživy. Za 25 rokov svojej existencie expandovala do 30 krajín a vybudovala 2000 pobočiek. Do ČR a SR vstúpila r. 2009 a v súčasnej dobe sa v jej portfólio nachádza 103 dietetických centier v ČR a 37 dietetických centier v SR
Jedinečnosť konceptu spočíva v dietetickom a výživovom poradenstve zdarma, ktoré je doplnené exkluzívnymi výrobkami z laboratórií NATURHOUSE. Viac než 4 mil. osôb vďaka tejto unikátnej metóde NATURHOUSE dosiahli svojho cieľa znížiť a kontrolovať svoju hmotnosť.
Výživová poradkyňa je najdôležitejším článkom v zmene stravovacích návykov a životného štýlu našich klientov. S našou metódou je táto zmena prirodzená, zdravá a hlavne trvalá. Ľuďom pomáhame získať vysnívanú postavu, sebavedomie a prispievame k zlepšeniu celkového zdravotného stavu. Výživový poradca NATURHOUSE nie je len práca, je to poslanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3816149  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 856,93 - 1 093,63 EUR/mesiacbrutto: hrubý 286 000 - 365 000 Fr (vrámci vyššieho bonusu) netto: čistý 190 190 - 242 725 Fr. bruttó . 286 000 - 365 000 Ft (a magasabb összeg bónusszal együtt értendő) nettó 190 190 - 242 725 Ft