800 - 1 200 EUR

Výživová poradkyňa - dietologička NATUR HOUSE Žilina

NATUR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
14.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavenie vhodnej diéty a jedálnička podľa systému NATURHOUSE, motivácia a starostlivosť o klienta počas celej diéty.
Pomoc pri marketingu, promo akciách, oslovovanie potencionálnych klientov, práca s PS, s pokladňou, predaj exkluzívnych produktov Naturhouse.
Povinné 3-týždňové školenie v Čechách hradené firmou, získanie diplomu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 eur brutto + odmeny (percentá z tržby)

Príjemné pracovné prostredie, veľmi dobré finančné ohodnotenie formou bonusov, fixný plat, práca s ľuďmi, pravidelné workshopy a vzdelávanie sa v oblasti zdravej výživy. Zľavy pre zamestnancov na naše produkty.
Vyškolenie sa v systéme NATURHOUSE a získanie diplomu po 3 týždňovom školení v Čechách.

Prosíme uchádzačky o zaslanie CV aj s fotografiou na uvedený email.
Vybrané uchádzačky budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Škola so zameraním v oblasti výživy výhodou, ale nie podmienkou.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Komunikácia na vysokej úrovni, príjemné vystupovanie, reprezentatívnosť, spoľahlivosť, lojálnosť, chuť pracovať.

NATURHOUSE je nadnárodná spoločnosť pôvodom zo Španielska, ktorá pôsobí v oblasti dietetiky a výživy. Za 20 rokov svojej existencie expandovala do 30 krajín a vybudovala 2000 pobočiek. Do ČR a SR vstúpila r. 2009 a v súčasnej dobe sa v jej portfólio nachádza 100 dietetických centier v ČR a 21 dietetických centier v SR, ktoré prevádzkujú samostatní podnikatelia.

Jedinečnosť konceptu spočíva v dietetickom a výživovom poradenstve zdarma, ktoré je doplnené exkluzívnymi výrobkami z laboratórií NATURHOUSE. Viac než 4 mil. osôb vďaka tejto unikátnej metóde NATURHOUSE dosiahli svojho cieľa znížiť a kontrolovať svoju hmotnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hrabina 338
95171 Sľažany
ID: 3568152   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 eur brutto + odmeny (percentá z tržby)