Manažér obchodného oddelenia

NATUR-PACK, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
- komunikáciu s klientmi NATUR-PACK, a. s. v pridelenom regióne
- riešenie dotazov, otázok, problémov a reklamácií zo strany klientov,
- reporty, štatistiky a prehľady poskytované riaditeľovi obchodného oddelenia,
- doručenie výkazov od zazmluvnených klientov,
- pozitívnu propagáciu spoločnosti,
- tímovú spoluprácu v rámci celej spoločnosti.

- služobné auto
- notebook
- telefón
- čerpanie sociálneho fondu
- príspevok na ošatenie
- teambuilding
a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax obchodného zástupcu vítaná
- prirodzený obchodný talent
- maximálne zodpovedný prístup k pracovným úlohám
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- príjemné vystupovanie
- orientácia na zákazníka vyvážená orientáciou na firemné ciele
- inovatívnosť/nápaditosť

Zručnosti:
- pokročilá úroveň používania PC (balík MS Office, internet) a iných technických zariadení (tablet, atď.)
- znalosť spotrebiteľských trendov napr. využívanie sociálnych sietí ( LinkedIN)
- pokročilá úroveň event a time manažmentu
- obchodnícka matematika

Spoločnosť NATUR-PACK, a.s. je Organizácia zodpovednosti výrobcov pre obaly s udelenou autorizáciou podľa § 89 ods. 1 písm. b), ktorá zabezpečuje pre výrobcov obalov plnenie povinností vyplývajúcich zo zákona o odpadoch č. 79/2015 Z.z.

Hlavným poslaním spoločnosti NATUR-PACK, a.s. je:

- zabezpečovať zber, zhodnocovanie a recykláciu pre všetky druhy odpadov z obalov v súlade s princípom rozšírenej zodpovednosti výrobcov,
- byť otvoreným a transparentným systémom pre subjekty podieľajúce sa na materiálovom toku odpadov z obalov a zabezpečovať ich rovnoprávne postavenie,
- efektívne a transparentne zabezpečovať plnenie povinností výrobcov obalov s dôrazom na dôslednú kontrolu finančných tokov vedúcu k minimalizácii nákladov pre účastníkov systému,
- realizovať a propagovať princíp rozšírenej zodpovednosti výrobcov ako základného princípu financovania zberu a zhodnocovania odpadov z obalov v SR,
- etablovať sa ako proklientsky orientovaná a profesionálna organizácia, ktorá zaručene a fundovane spravuje prenesené zodpovednosti zákonných povinností klientov,
- otvorená komunikácia a dialóg so všetkými partnermi a príslušnými orgánmi štátnej správy v oblasti životného prostredia,
- poskytovať klientom čo najkomplexnejšie služby v oblasti obalovej a odpadovej legislatívy
- podieľať sa na „vytváraní slovenskej obalovej legislatívy“,
- realizovať aktivity zamerané na zvyšovanie environmentálneho povedomia obyvateľov najmä v oblasti triedeného zberu a predchádzania vzniku odpadov,
- budovať vysoko profesionálny pracovný tím ukotvený nie len na vysokej odbornej zdatnosti, ale aj etike, tímovej práci a lojalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4107717  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac