Čašník/-čka/Barman

Natacha Pacal

Miesto práce
AVION SHOPPING PARK, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
4 €/hod v čistom plus tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novootvorenú rodinnú reštauráciu Jabojrout, zameranú na jedlá inšpirované Francúzskom, ale aj tradičné jedlá v modernej úprave, s vlastnou pekarskou a cukrárskou výrobou hĺadáme čašníkov/ barmanov. Pracovná doba krátky/ dlhý týždeň, od 09:00-21:00 ALEBO POND AZ PIAT OD 09:00-17:00.0 Miesto výkonu práce AVION SHOPPING PARK Bratislava.

strava zdarma, pitný režim, prémie na základe dobrého hospodárenia,

Bližšie informácie budú poskytnuté osobne na pohovore na základe telefonického dohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme miĺých, usmievavých, dobre naladených kolegov, ktorí majú radi prácu s ĺuďmi a silno vyvinutého tímoveho ducha, zmysel pre poriadok a hlavne chuť stať sa súčasťou našej veĺkej gastronomickej rodiny.

Na slovenskom gastronomickom trhu sme od roku 2002 a do nášho portfólia patria úspešné značky FRESH, KOLIBA, Jedáleň VERT, utaliana, BURGER a VETERNÍK. Do našej gastronomickej rodiny pribudli aj reštaurácie STROODEL jedinečná spojím konceptom a polohou a reštaurácia LA STRADA, zameraná na poctivú taliansku kuchyňu. Radi by sme posilnili naše tímy práve o Vás. Sme rodinná firma, ktorá sa už dlhé roky drží motta " varíme ako doma ". Staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NATACHA PACAL
Šintavská 10
85105 Bratislava
ID: 3019490   Dátum zverejnenia: 6.10.2017