Majster - ručná výroba matracov (1250 - 1750 eur/mes), plne zaškolíme

Nat design s.r.o.

Miesto práce
Rampová, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.02.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 1 750 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 4 miesta vo vyrobe matracov (skusenosti niesu potrebne, plne zaskolime)
- pohodová a kľudná práca, kde sa netlačí na výkon, ale na kvalitu
- práca s prírodnými materiálmi
- práca od 7:00 do 15:00 (vieme flexibilne posunúť)
- vhodné aj pre vysokoškolákov (nie je podmienka, ale máme kolektív mix prevažne vysokoškolákov ako aj absolventov strednej školy s maturitou)

- zaujimavy plat (po zaškolení od 1,250 eur vyššie)
- stravne listky
- 13.plat/odmeny
- platene nadcasy
- zamestnanecke akcie

Vas životopis posielajte na emailovu adresu: [email protected]

Pozície budeme obsadzovať postupne, teda nečakáme do termínu ukončenia výberového konania. V prípade záujmu preto pošlite Váš životopis čím skôr.

- vyroba luxusneho nabytku
- vyroba v teple
- vyborny kolektiv
- pozicia vhodna pre muzov (obcasna potreba dvihat tazsie veci)
- pozicia vhodna pre uchadzacov v kazdom veku
- pozicia vhodna pre uchádzačov s maturitou alebo vysokoškolským vzdelaním (akýmkoľvek)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

akékoľvek

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hladame zodpovednych ludi na dlhodobu spolupracu (TPP alebo živnosť). Sme vynikajuci kolektiv. V ramci expanzie potrebujeme obsadit 4 miesta vo vyrobe. Pozicia je vhodna pre kohokolvek, kto chce zodpovedne pracovat v stabilnej spolocnosti.

Slovenská firma, ručná výroba matracov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4513648  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac