Можливість для людей з України
Logo NAŠA s.r.o.

Hľadáme pomocného kuchára - výdajcu jedál do gastro prevádzky s možnosťou kariérneho rastu

NAŠA s.r.o.

Miesto práce
Naša Jedáleň - Južná trieda 82, Južná trieda, Juh
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiacMzda závisí od druhu pracovnej pozície (900€-1300€ a viac v čistom) v závislosti na schopnostiach Nefajčiarsky bonus, dochádzkový bonus, vianočný príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vydávanie jedál zákazníkom cezpultovým spôsobom a komunikácia so zákazníkmi
  • Pomoc pri príprave jedál a údržbe priestorov gastro prevádzky
  • Príprava a balenie jedál určených na donášku a upratanie priestorov výdajne a kuchyne
  • Typický deň na pozícii pomocného kuchára - výdajcu jedál začína rannou pomocou pri príprave jedál, nasleduje balenie jedál určených na donášku a vydávanie jedál zákazníkom cezpultovým spôsobom. Poobede sa vykonáva čistenie priestorov výdajne a kuchyne.
  • Pracovná doba je 05:30-14:30 počas pracovných dní, s možnosťou práce nadčas po dohode s nadriadeným.

  • Výplata všetkých nadčasov
  • Nefajčiarsky bonus 100€
  • Dochádzkový bonus 60€
  • Zdarma káva, nápoje a strava
  • Pracovné oblečenie a topánky zdarma
  • Výborná pracovná doba 05:30-14:30 hod
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Priateľské pracovné prostredie
  • Mzdové ohodnotenie nad zákonom stanovené minimum

Na osobné pohovory si voláme vybraných uchádzačov na základe zaslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

Pomocná sila v kuchyni, Kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Práca u nás je vhodná pre každého, no nie každý je vhodný pre túto prácu. U nás pracujú len tí najlepší.
  • Skúsenosti s varením sú výhodou
  • Dochvíľnosť a záujem o nové veci sú nutnosťou
  • Hľadáme pracovitých a zodpovedných pomocných kuchárov
  • Fyzická zdatnosť je pre túto pozíciu nevyhnutná
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Nepožadujeme špecifické vzdelanie
  • U nás sa naučíš všetky hard skills a soft skills
  • Máš možnosť kariérneho rastu

Naša spoločnosť je na trhu už 18 rokov, čo v súčasnej slovenskej gastronómii poukazuje na fakt, že sme stabilná prosperujúca a neustále sa vyvíjajúca firma. Stále si však zachovávame rodinný charakter podniku, majitelia sú jeho aktívnou súčasťou.
O našu stravu je obrovský záujem, pretože dbáme na spokojnosť zákazníkov. Tých ale môžu dokonale obslúžiť iba spokojní zamestnanci, preto sa o nich vzorne staráme. K zamestnancom sme lojálni a zodpovední, prihliadame na ich potreby, tešíme sa preto z toho, že máme dlhoročných stabilných zamestnancov. Samozrejmosťou je kariérny rast v oblasti gastro a s tým spojené mzdové ohodnotenie.
V súčasnosti varíme 1400 porcií denne (obedové menu) a v 05/2024 plánujeme výrobu rozšíriť. Do plánovanej novej prevádzky Naša jedáleň robíme nábor na pozície: Pomocník v kuchyni, kuchár, upratovačka, výdajca stravy..
Sme veľkovývarovňa s obrovským tímom kuchárov a pomocníkov na jednej smene. Všetky jedlá varíme veľkokapacitným spôsobom. Stravu vydávame vo vlastných jedálňach, tiež ju vyvážame malým i veľkým firmám. Naša kuchyňa patrí k najmodernejšie vybaveným v Košiciach, klimatizovaná, neustále dokupujeme nové technológie a modernizujeme postupy či vybavenie. A s takým vybavením je radosť pracovať.
Práca u nás je vhodná pre každého, no nie každý je vhodný pre túto prácu. U nás pracujú len tí najlepší.
Bližšie info na www.nasa-ke.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4738868  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac