Detská zdravotná sestra

NAŠA DOKTORKA s.r.o.

Miesto práce
Kristy Bendovej 6, Bratislava-Dúbravka
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
1000 € + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme prevádzku, preto
PRIJMEME PROFESIONÁLNU DETSKÚ ZDRAVOTNÚ SESTRU!
* Ponúkame prácu vo vynikajúcom tíme s rodinnou atmosférou.
* Miesto práce: Ambulancia pre deti a dorast, Kristy Bendovej 6, Bratislava-Dúbravka www.nasa-doktorka.sk
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok, 7 ordinačných hodín denne, 2 poobedné smeny od 12:00 – 19:00 v týždni (nie v piatok)
* Platové podmienky: 1 000€ mesačne v hrubom, plus variabilná zložka
* Predpokladaný termín nástupu: ihneď
Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, zašlite svoj životopis a motivačný list najneskôr do 15.10.2017 na adresu peter.lipovsky.md@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

Ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

NAŠA DOKTORKA
Nám. sv. Františka 8A
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
ID: 3209269   Dátum zverejnenia: 9.10.2017