Praktická sestra

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
Fedákova, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiac+ príplatky za nočné smeny, +príplatky za odpracované soboty, nedele a sviatky, +možnosť mesačnej a ročnej odmeny. možný zárobok až 1600,- eur v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-samostatná odborná ošetrovateľská práca na oddelení,
-krvné odbery,
-meranie telesných funkcií,
-vedenie predpísanej ošetrovateľskej dokumentácie,
-starostlivosť o prijímateľov sociálnych služieb,
-podieľanie sa na organizovaní, koordinovaní a kontrole ošetrovateľskej starostlivosti na oddelení

-stravovanie na pracovisku,
-preplácanie nadčasov,
-po 1. roku zvýšenie základnej mzdy o 50,-E,
-vernostný program (zvýšenie mzdy po 3 rokoch o 5%, po 5 rokoch o 7%),
-možnosť ubytovania v zamestnaneckom byte,
-2-krát ročne masáž,
-teambuilding,
-4 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Počet rokov praxe

1

Analytické myslenie, empatia, ochota pomáhať - zmysel pre spolupatričnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť a spoľahlivosť.

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch. Pri práci dbáme na dodržiavanie štandardov kvality sociálnych služieb a základné ľudské práva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3906929  Dátum zverejnenia: 27.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac