Sociálny pracovník

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
Fedákova, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ 200,- eur osobné ohodnotenie + príplatky za prácu vykonanú naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sociálna rehabilitácia seniorov,
pridružená administratívna činnosť a práca s interným informačným programom CYGNUS,
záujmová činnosť seniorov,
tvorenie týždenného plánu aktivít realizovaných so seniormi ,
individuálne venovanie sa klientom,
byť im nápomocný,
spestrovať život seniorom a vytvárať im pocit domova,
plánovanie výletov,
byť kreatívny, inovatívny a plný nápadov pretavujúcich sa do činnosti so seniormi,
komunikácia s príbuznými klientov v zmysle sociálneho života.

možnosť ročnej odmeny,
mobilný telefón,
stravovanie na pracovisku,
karta multisport, ktorá sa dá využiť na wellnes či rôzne športové aktivity,
každoročné pravidelné teambuilldingy,
2x do roka masáž.

Informácie o výberovom konaní

pracovisko je v zariadení NÁRUČ Senor&Junior,
Fedákova 5, Bratislava-Dúbravka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, čestnosť, tvorivosť, komunikatívnosť, empatia, trpezlivosť

je nutné, aby práca zamestnancov nášho zariadenia so seniormi napĺňala a videli v nej zmysel či poslanie

nakoľko sme špecializované zariadenie, radi privítame uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s klientmi trpiacimi rôznymi psychiatrickými diagnózami ako je napríklad Alzheimerova choroba, starecká demencia a iné

budeme potešení, ak máte za sebou už rôzne kurzy, rekvalifikácie a dodatočné vzdelávanie pretože sa snažíme poskytovať sociálne služby na vysokej a kvalifikovanej úrovni.

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch celkom 80-tim odkázaným seniorom a opusteným matkám s deťmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CSS NÁRUČ Senior & Junior
Fedákova 5
841 02 Bratislava-Dúbravka
ID: 3804845  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac