1 000 - 1 200 EUR

Projektový manažer

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
841 07 Bratislava
Termín nástupu
15.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhľadávanie projektov a donnorov, schopnosť tvoriť, koordinovať a vyúčtovať
projekty, znalosť práce na počítači - ovládať programy /Microsoft Word, Excel, Power Point,..../ ,internet, znalosť práce na sociálnych sieťach, v prípade potreby zastúpiť prácu asistentky riaditeľky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € + osobné ohodnotenie 0-200 €

možnosť osobného ohodnotenia, možnosť ročnej odmeny, stravovanie v zariadení,
2 x ročne masáž, 1 x ročne teambuilding.

Informácie o výberovom konaní

Práca je v CSS NÁRUČ Senior&Junior, Fedákova ul.
5, 841 02 Bratislava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

management projektov

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

flexibilita, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu,
príjemné vystupovanie, zodpovednosť

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch celkom 80-tim odkázaným seniorom a opusteným matkám s deťmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Fedákova 5
841 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3802082   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € + osobné ohodnotenie 0-200 €