Sestra na očnom oddelení

Národný ústav TPCHaHCH Vyšné Hágy

Miesto práce
Vyšné Hágy, Vysoké Tatry-Vyšné Hágy
Termín nástupu
ASAP resp. dohodou
1 008,4 EUR/mesiac1008,40€/ mesiac + rizikový príplatok 115€/mesiac + možnosť osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme zodpovedného, príjemného človeka s chuťou pracovať a rozvíjať sa ďalej. Ak nemáte skúsenosti, radi Vás zaučíme, vyškolíme.
Vašou náplňou práce bude komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov s ochoreniami očí.

- naviac 5 dní dodatkovej dovolenky
- rizikový - infekčný príplatok vo výške 115€
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) vo výške až 2,5% z Vášho príjmu
- skrátený týždenný pracovný čas o 5 hodín
- nepretržitá prevádzka
- možnosť osobného a špecializačného rastu formou dohody o zvyšovaní kvalifikácie
- prepracovaný sociálny program ( príspevok na cestovné, kultúrne vyžitie, príspevok na regeneráciu pracovnej sily a ďalšie benefity pre zamestnancov)

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisov, motivačných listov a súhlas so spracovaním osobných údajov Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili o túto pracovnú pozíciu záujem.
Po prejdení a vyhodnotení všetkých životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov podľa zadaných kritérií za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, ošetrovateľstvo - odborná spôsobilosť na výkon povolania sestry

Prax na pozícii/v oblasti

prax je vítaná, vhodné aj pre absolventov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a svedomitosť
- etický prístup, oddanosť práci a pacientom
- emocionálna stabilita a nekonfliktnosť
- iniciatívny a pozitívny prístup
- záujem o odborný a osobnostný rast
pri prijatí do pracovného pomeru:
- výpis o bezúhonnosti nie starší ako 3 mesiace
- výpis zo SKSaPa

špecializovaná nemocnica s celoslovenskou pôsobnosťou na zabezpečovanie ústavnej zdravotnej starostlivosti - liečba TBC a respiračných ochorení

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4431027  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 008,4 EUR/mesiac