Lekár bez atestácie/ Lekár špecialista na patologickom oddelení

Národný ústav TPCHaHCH Vyšné Hágy

Miesto práce
Vyšné Hágy, Vysoké Tatry-Vyšné Hágy
Termín nástupu
ASAP resp. dohodou
Od 1 416,3 EUR/mesiaclekár bez atestácie (absolvent): 1416,30€/mesiac + 115€/mesiac rizikový príplatok; + možnosť osobného ohodnotenia; atestovaný lekár: 2605,90/mesiac + 115€/mesiac rizikový príplatok; + možnosť osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše oddelenie patológie hľadáme zodpovedného, príjemného človeka s chuťou pracovať a rozvíjať sa ďalej v rámci doterajších nadobudnutých skúseností a znalostí. Ak nemáte ešte žiadne skúsenosti s prácou v bioptickom laboratóriu, nevadí, táto pozícia je vhodná aj pre neatestovaného lekára s absolvovaným počtom pitiev pre atestáciu v odbore patologická anatómia.
Vašou náplňou práce bude:
- excidovať bioptický materiál
- vykonávať bioptické a cytologické vyšetrenia pod dohľadom starších lekárov oddelenia
- vykonávať predoperačné biopsie pod dohľadom starších lekárov oddelenia
- sústavne sa vzdelávať v odbore patologická anatómia

- naviac 5 dní dodatkovej dovolenky
- rizikový - infekčný príplatok vo výške 115€
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) vo výške až 2,5% z Vášho príjmu
- skrátený týždenný pracovný čas o 6,5 hodiny t.j. týždenný pracovný fond je 33,5 hodín
- jednozmenná prevádzka
- možnosť osobného a ďalšieho špecializačného rastu formou dohody o zvyšovaní kvalifikácie
- prepracovaný sociálny program ( príspevok na cestovné, kultúrne vyžitie, príspevok na regeneráciu pracovnej sily a ďalšie benefity pre zamestnancov)

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisov, motivačných listov a súhlas so spracovaním osobných údajov Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili o túto pracovnú pozíciu záujem.
Po prejdení a vyhodnotení všetkých životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov podľa zadaných kritérií za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

počet rokov praxe nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká úroveň a samostatnosť praktického a teoretického myslenia
- rozhodnosť, pohotovosť, schopnosť prijať zodpovednosť
- kultivované vystupovanie
- psychická odolnosť
pri prijatí do pracovného pomeru:
- výpis o bezúhonnosti nie starší ako 3 mesiace
- výpis zo SLK

špecializovaná nemocnica s celoslovenskou pôsobnosťou na zabezpečovanie ústavnej zdravotnej starostlivosti - liečba TBC a respiračných ochorení

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4426024  Dátum zverejnenia: 21.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 416,3 EUR/mesiac