Praktická sestra

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Miesto práce
Pod Krásnou hôrkou, Bratislava
1 108 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie +príplatky garantované Kolektívnou zmluvou. Výška základného platu sa odvíja od rokov praxe a špecializácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov s tímovým duchom a úsmevom na tvári.
Chceme posilniť naše tímy na lôžkových oddeleniach v zmennej prevádzke, či pri dospelých alebo detských pacientoch. Podmienkou je chuť pracovať, profesionalita a vôľa sa učiť nové veci. Ostatné Vám už ukážeme a naučíme Vás osobne.

Praktická sestra pre oddelenie OAIM
Praktická sestra pre oddelenie cievnej chirurgie
Praktická sestra pre oddelenie všeobecnej kardiológie
Praktická sestra pre oddelenie OAIM Detského kardiocentra
Praktická sestra pre Oddelenie angiológie a kardiológie
Praktická sestra na Ambulantné oddelenie

MODERNÉ PROSTREDIE A FLEXIBILITA
• poskytujeme starostlivosť v oblasti srdcovocievnej medicíny so zameraním pre dospelých aj detských pacientov v Slovenskej republike
• nadštandardne zariadené pracoviská s progresívnymi metódami liečby a skúsených kolegov ochotných pomôcť a zaučiť
• rôzne flexibilné formy pracovnoprávnych vzťahov - skrátené úväzky či úprava pracovnej doby

PLATOVÉ OHODNOTENIE A UBYTOVANIE
• platové podmienky v zmysle platnej legislatívy, navýšené o príplatky zaručené kolektívnou zmluvou - motivačné príplatky, príplatky za zmennosť, vyššie ohodnotenie za prácu cez víkend a sviatky
• motivačné osobné ohodnotenie mesačne
• odmeny pri dosiahnutí životného jubilea a pri dosiahnutí jubilea odpracovaných rokov
• vlastná ubytovňa v pešej vzdialenosti od nemocnice
• prvé 2 mesiace pracovného pomeru ubytovanie ZADARMO

NA NAŠICH ZAMESTNANCOCH NÁM ZÁLEŽÍ
• Rekondičné centrum iba pre zamestnancov, kde si môžete vybrať skupinové cvičenia, masáže, vodoliečbu alebo saunu
• 5 dní dovolenky navyše pre všetkých zamestnancov
• príspevok na DDS
• vlastná jedáleň - obedy a večere - pre zamestnancov za 1,50 eur
• obedy na POL ROKA od nástupu ZADARMO
• zľava v lekárni v našej budove
• MultiSport karta
• spoločenské akcie pre zamestnancov (Darovanie krvi, spoločný beh, divadlo)

PODPORUJEME ODBORNÝ A PROFESIJNÝ RAST
• spolupracujeme so zdravotnými školami a podporíme Vás vo Vašom profesijnom raste aj pracovným voľnom s náhradou mzdy na sústavné vzdelávanie nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ (SZŠ)
• chuť učiť sa
• empatia a citlivý prístup k pacientom
• komunikatívnosť
• morálna bezúhonnosť

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. je moderná a dobre vybavená nemocnica, vrcholové pracovisko srdcovocievnej medicíny. V kolektíve skúsených špecialistov ako jediné pracovisko na Slovensku robíme aj transplantácie srdca. Uvítame radi nových kolegov, ktorí chcú byť súčasťou budúcnosti v prístupe k liečbe kardiovaskulárnych ochorení.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Mihaľová
E-mail: poslať životopis
ID: 4711989  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 108 EUR/mesiac