Právnik so zameraním na zmluvnú agendu a verejné obstarávanie

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Miesto práce
Pod Krásnou hôrkou, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 760 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme si dynamického kolegu/kolegyňu, so zmyslom pre detail.
Čaká Ťa kopec komunikácie a vyjednávania.
Ponúkame stabilitu a veselý kolektív.

Hlavné oblasti pracovnej náplne:
• Príprava právnych dokumentov - spracovanie, príprava, pripomienkovanie rôznych
typov zmlúv a právnych dokumentov
• Vybavovanie súvisiacej korešpondencie so zverenou agendou, komunikácia so
zmluvnými stranami
• Právne poradenstvo v oblasti verejného obstarávania
• Participácia na právnej podpore podľa požiadaviek manažmentu
• Participácia na príprave právnych analýz, stanovísk, žiadostí podľa zaslaných
požiadaviek organizačných jednotiek zamestnávateľa
• Spravovanie interného registra zmlúv
• Sledovanie zmien v príslušnej legislatíve, implementácia platnej legislatívy
• Spolupráca pri tvorbe smerníc a interných dokumentov.
Účasť na širokej škále interných projektov

MODERNÉ PROSTREDIE A FLEXIBILITA
• poskytujeme starostlivosť v oblasti srdcovocievnej medicíny so zameraním pre dospelých aj detských pacientov v Slovenskej republike

PLATOVÉ OHODNOTENIE A UBYTOVANIE
• motivačné osobné ohodnotenie
• odmeny pri dosiahnutí životného jubilea a pri dosiahnutí jubilea odpracovaných rokov

NA NAŠICH ZAMESTNANCOCH NÁM ZÁLEŽÍ
• Rekondičné centrum iba pre zamestnancov, kde si môžete vybrať skupinové cvičenia, masáže, vodoliečbu alebo saunu
• 5 dní dovolenky navyše pre všetkých zamestnancov
• príspevok na DDS
• vlastná jedáleň - obedy pre zamestnancov za 1,50 eur
• zľava v lekárni v našej budove
• MultiSport karta
• spoločenské akcie pre zamestnancov (Darovanie krvi, spoločný beh, divadlo)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

• VŠ vzdelanie II. stupňa (právo)
• preukázateľné predchádzajúce skúsenosti s verejným obstarávaním
• zmysel pre detail a dodržiavanie stanovených termínov
• výborné komunikačné a negociačné schopnosti
• schopnosť samostatne riešiť úlohy, proaktívny prístup

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. je moderná a dobre vybavená nemocnica, vrcholové pracovisko srdcovocievnej medicíny. V kolektíve skúsených špecialistov ako jediné pracovisko na Slovensku robíme aj transplantácie srdca. Uvítame radi nových kolegov, ktorí chcú byť súčasťou budúcnosti v prístupe k liečbe kardiovaskulárnych ochorení.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4547043  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 760 EUR/mesiac