Lekár, aj absolvent - Oddelenie kardiochirugie

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Miesto práce
Pod Krásnou hôrkou, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
3 260 EUR/mesiaclekár so špecializačnou skúškou (lekár bez špecializačnej skúšky od 1956 EUR) + osobné ohodnotenie + príplatky garantované Kolektívnou zmluvou. Výška základného platu sa odvíja od rokov praxe a špecializácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výkon špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie
• vedenie zdravotnej dokumentácie

MODERNÉ PROSTREDIE A FLEXIBILITA
• poskytujeme starostlivosť v oblasti srdcovocievnej medicíny
• nadštandardne zariadené pracoviská s progresívnymi metódami liečby a skúsených kolegov ochotných pomôcť a zaučiť
• rôzne flexibilné formy pracovnoprávnych vzťahov - skrátené úväzky či úprava pracovnej doby

PLATOVÉ OHODNOTENIE A UBYTOVANIE
• platové podmienky v zmysle platnej legislatívy, navýšené o príplatky zaručené kolektívnou zmluvou - príplatky za zmennosť, vyššie ohodnotenie za prácu cez víkend a sviatky
• motivačné osobné ohodnotenie mesačne
• vlastná ubytovňa v pešej vzdialenosti od nemocnice

NA NAŠICH ZAMESTNANCOCH NÁM ZÁLEŽÍ
• Rekondičné centrum iba pre zamestnancov, kde si môžete vybrať skupinové cvičenia, masáže, vodoliečbu alebo saunu
• 5 dní dovolenky navyše pre všetkých zamestnancov
• príspevok na DDS
• vlastná jedáleň - obedy a večere pre zamestnancov za 1,50 eur
• zľava v našej lekárni
• MultiSport karta
• spoločenské akcie pre zamestnancov (Darovanie krvi, spoločný beh, divadlo)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

• VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore všeobecné lekárstvo
• podmienkou je zaradenie do špecializačného odboru kardiológia / ukončený intern.kmeň
• schopnosť rozhodovať sa
• empatický prístup k pacientom
• komunikatívnosť
• morálna bezúhonnosť

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. je moderná a dobre vybavená nemocnica, vrcholové pracovisko srdcovocievnej medicíny. V kolektíve skúsených špecialistov ako jediné pracovisko na Slovensku robíme aj transplantácie srdca. Uvítame radi nových kolegov, ktorí chcú byť súčasťou budúcnosti v prístupe k liečbe kardiovaskulárnych ochorení.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4546539  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 260 EUR/mesiac