Sestra pre Oddelenie detskej kardiológie v Detskom kardiocentre

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Miesto práce
Pod Krásnou hôrkou, Bratislava
1 132 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie (konečná mzda závisí od rokov praxe a špecializácie, plus je doplnená garantovanými príplatkami podľa Kolektívnej zmluvy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Detského kardiocentra hľadáme kolegov a kolegyne s tímovým duchom a úsmevom na tvári. Uplatniť sa môžete na lôžkovom oddelení v trojzmennej prevádzke. Podmienkou je chuť pracovať, profesionalita a vôľa učiť sa nové veci.
Neváhajte a navštívte nás. Rady zodpovieme na Vaše otázky pri osobnom stretnutí. Zároveň si môžete pozrieť priestory oddelenia a nahliadnuť na prácu sestry v Detskom kardiocentre.

Náplň práce:
• poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti na danom oddelení v súlade s vyhláškou MZ SR č. 95/2018 Z. z., ktorou sa určuje rozsah ošetrovateľskej praxe v znení neskorších predpisov, v rozsahu štúdiom a odbornou praxou získaných vedomostí a zručností, štandardmi a diagnózou samostatne, na základe indikácie lekára alebo v spolupráci s lekárom
• spolupráca s lekárom pri diagnostických a terapeutických výkonoch, príprava na vyšetrenie alebo ošetrenie
• poskytovanie prvej pomoci pri stavoch ohrozujúcich život
• meranie a zaznamenávanie vitálnych funkcií a bilancie tekutín
• odber biologického materiálu na vyšetrenie
• aplikácia farmakoterapie
• starostlivosť o pacienta s centrálnym venózny katétrom
• preväzovanie a ošetrovanie rán
• vedenie príslušnej ošetrovateľskej dokumentácie
• podpora a edukácia pacienta a jeho rodiča, alebo blízkej osoby
• paliatívna ošetrovateľská starostlivosť
• spolupráca s psychológom a sociálnym pracovníkom

MODERNÉ PROSTREDIE A FLEXIBILITA
• Sme moderné zdravotnícke zariadenie - poskytujeme starostlivosť v oblasti srdcovocievnej medicíny so zameraním pre dospelých aj detských pacientov v Slovenskej republike.
• Máme nadštandardne zariadené pracoviská s progresívnymi metódami liečby a skúsených kolegov ochotných pomôcť a zaučiť.
• Rozumieme potrebám pacientov aj zamestnancov, preto u nás nájdete rôzne flexibilné formy pracovnoprávnych vzťahov – skrátené úväzky či úprava pracovnej doby.

PLATOVÉ OHODNOTENIE A UBYTOVANIE
• Poskytujeme výborné platové podmienky dohodnuté kolektívnou zmluvou - motivačné príplatky, príplatky za zmennosť, vyššie ohodnotenie za prácu cez víkend a sviatky.
• Okrem toho poskytujeme osobné ohodnotenie podľa výkonu a ročné odmeny.
• Vyplácame odmeny pri dosiahnutí životného jubilea a pri dosiahnutí jubilea odpracovaných rokov.
• Máme vlastnú ubytovňu v pešej vzdialenosti od nemocnice
• Pre kolegov na pozícii SESTRA poskytujeme prvé 2 mesiace pracovného pomeru ubytovanie ZADARMO

NA NAŠICH ZAMESTNANCOCH NÁM ZÁLEŽÍ
• V novej časti nemocnice máme Rehabilitačné centrum iba pre zamestnancov, kde si môžete vybrať skupinové cvičenia, masáže, vodoliečbu alebo saunu.
• Na oddych poskytujeme 5 dní dovolenky navyše pre všetkých zamestnancov a príspevkami na doplnkové dôchodkové sporenie myslíme na Vašu budúcnosť
• Varíme vo vlastnej jedálni pre zamestnancov za 1 Euro
• Pre kolegov na pozícii SESTRA poskytujeme obedy na POL ROKA od nástupu ZADARMO
• Prispievame do DDS
• Poskytujeme zľavu na nákup v našej lekárni, bufete a u zmluvných partnerov
• Máte možnosť využívať MultiSport kartu
• Snažíme sa zamestnancov spojiť prostredníctvom rôznych eventov a aktivít (Darovanie krvi, spoločný beh a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

• SŠ/VŠ vzdelanie (ošetrovateľstvo)
• absolventka i sestra s praxou
• profesionalita, komunikatívnosť
• empatia a citlivý prístup k detským pacientom a ich blízkym
• chuť učiť sa nové vedomosti
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• tímový hráč

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. je moderná a dobre vybavená nemocnica, vrcholové pracovisko srdcovocievnej medicíny. V kolektíve skúsených špecialistov ako jediné pracovisko na Slovensku robíme aj transplantácie srdca. Uvítame radi nových kolegov, ktorí chcú byť súčasťou budúcnosti v prístupe k liečbe kardiovaskulárnych ochorení.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4389229  Dátum zverejnenia: 27.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 132 EUR/mesiac