Inštrumentárka - náborový príspevok 5000 Eur

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Miesto práce
Pod Krásnou hôrkou, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 304 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie + príplatky garantované Kolektívnou zmluvou. Výška základného platu sa odvíja od rokov praxe a špecializácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše kolegyne z úseku operačných sál hľadajú nové posily s tímovým duchom a úsmevom na tvári. Podmienkou je chuť pracovať, profesionalita a vôľa sa učiť nové veci. Ostatné Vám ukážeme a naučíme Vás osobne!
Čaká Vás:
• samostatná odborná práca na špecializovaných operačných sálach
• zodpovednosť za pripravenosť operačnej sály k jednotlivým operačným výkonom, za rozmiestnenie operačných prístrojov, nástrojov a pomôcok
• inštrumentovanie pri jednotlivých kardiochirurgických a cievnych operačných výkonoch

MODERNÉ PROSTREDIE A FLEXIBILITA
• poskytujeme starostlivosť v oblasti srdcovocievnej medicíny so zameraním pre dospelých aj detských pacientov v Slovenskej republike
• nadštandardne zariadené pracoviská s progresívnymi metódami liečby a skúsených kolegov ochotných pomôcť a zaučiť

PLATOVÉ OHODNOTENIE A UBYTOVANIE
• náborový príspevok pri nástupe 5000 Eur
• nadštandardné platové podmienky v závislosti od rokov praxe, navýšené o príplatky zaručené kolektívnou zmluvou - motivačné príplatky, príplatky za zmennosť, vyššie ohodnotenie za prácu cez víkend a sviatky
• motivačné osobné ohodnotenie mesačne
• odmeny pri dosiahnutí životného jubilea a pri dosiahnutí jubilea odpracovaných rokov
• vlastná ubytovňa v pešej vzdialenosti od nemocnice
• prvé 2 mesiace pracovného pomeru ubytovanie ZADARMO
• možnosť vyplatenia zostatku stabilizačného príspevku u súčasného zamestnávateľa

NA NAŠICH ZAMESTNANCOCH NÁM ZÁLEŽÍ
• Rekondičné centrum iba pre zamestnancov, kde si môžete vybrať skupinové cvičenia, masáže, vodoliečbu alebo saunu
• 5 dní dovolenky navyše pre všetkých zamestnancov
• príspevok na DDS
• vlastná jedáleň - obedy a večere - pre zamestnancov za 1,50 eur
• obedy na POL ROKA od nástupu ZADARMO
• zľava v lekárni v našej budove
• MultiSport karta
• spoločenské akcie pre zamestnancov (Darovanie krvi, spoločný beh, divadlo)

PODPORUJEME ODBORNÝ A PROFESIJNÝ RAST
• spolupracujeme so zdravotnými školami a podporíme Vás vo Vašom profesijnom raste aj pracovným voľnom s náhradou mzdy na sústavné vzdelávanie nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• SŠ / VŠ vzdelanie (sestra, ošetrovateľstvo)
• skúsenosť s inštrumentovaním na operačných sálach alebo diplomovaná operačná sestra (možnosť dorobenia špecializácie)
• spoľahlivosť a dochvíľnosť
• tímový hráč
• chuť odborne rásť
• empatia

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. je moderná a dobre vybavená nemocnica, vrcholové pracovisko srdcovocievnej medicíny. V kolektíve skúsených špecialistov ako jediné pracovisko na Slovensku robíme aj transplantácie srdca. Uvítame radi nových kolegov, ktorí chcú byť súčasťou budúcnosti v prístupe k liečbe kardiovaskulárnych ochorení.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Mihaľová
E-mail: poslať životopis
ID: 4181855  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 304 EUR/mesiac