Sestra pre rôzne oddelenia

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Miesto práce
Pod Krásnou hôrkou, Bratislava
1 343 EUR/mesiac+ osobný a motivačný príplatok + príplatky garantované Kolektívnou zmluvou. Výška základného platu sa odvíja od rokov praxe a špecializácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov s tímovým duchom a úsmevom na tvári.
Chceme posilniť naše tímy na lôžkových oddeleniach, v jednozmennej aj zmennej prevádzke, či pri dospelých alebo detských pacientoch. Podmienkou je chuť pracovať, profesionalita a vôľa sa učiť nové veci. Ostatné Vám už ukážeme a naučíme Vás osobne.

Sestra na OAIM

Sestra na Oddelenie cievnej chirurgie

Sestra na Oddelenie zlyhávania a transplantácie srdca

Sestra pre Oddelenie akútnej kardiológie

Sestra pre Oddelenie všeobecnej kardiológie

Sestra pre Oddelenie arytmií a porúch rytmu

Sestre pre oddelenie Detskej kardiológie

Sestra - Inštrumentárka pre operačné sály

​MODERNÉ PROSTREDIE A FLEXIBILITA
​• poskytujeme starostlivosť v oblasti srdcovocievnej medicíny so zameraním pre dospelých aj detských pacientov v Slovenskej republike
​• nadštandardne zariadené pracoviská s progresívnymi metódami liečby a skúsených kolegov ochotných pomôcť a zaučiť

​PLATOVÉ OHODNOTENIE A UBYTOVANIE
​• náborový príspevok pri nástupe 5000 Eur
​• nadštandardné platové podmienky v závislosti od rokov praxe, navýšené o príplatky zaručené kolektívnou zmluvou - motivačné príplatky, príplatky za zmennosť, vyššie ohodnotenie za prácu cez víkend a sviatky
​• motivačné osobné ohodnotenie mesačne
​• odmeny pri dosiahnutí životného jubilea a pri dosiahnutí jubilea odpracovaných rokov
​• vlastná ubytovňa v pešej vzdialenosti od nemocnice
​• prvé 2 mesiace pracovného pomeru ubytovanie ZADARMO
​• možnosť vyplatenia zostatku stabilizačného príspevku u súčasného zamestnávateľa

​NA NAŠICH ZAMESTNANCOCH NÁM ZÁLEŽÍ
​• Rekondičné centrum iba pre zamestnancov, kde si môžete vybrať skupinové cvičenia, masáže, vodoliečbu alebo saunu
​• 5 dní dovolenky navyše pre všetkých zamestnancov
​• príspevok na DDS
​• vlastná jedáleň - obedy a večere - pre zamestnancov za 1,50 eur
​• obedy na POL ROKA od nástupu ZADARMO
​• zľava v lekárni v našej budove
​• MultiSport karta
​• spoločenské akcie pre zamestnancov (Darovanie krvi, spoločný beh, divadlo)

​PODPORUJEME ODBORNÝ A PROFESIJNÝ RAST
​• spolupracujeme so zdravotnými školami a podporíme Vás vo Vašom profesijnom raste aj pracovným voľnom s náhradou mzdy na sústavné vzdelávanie nad rámec Zákonníka práce​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ (SZŠ), VŠ (Ošetrovateľstvo)
  • chuť učiť sa
  • empatia a citlivý prístup k pacientom
  • komunikatívnosť
  • morálna bezúhonnosť

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. je moderná a dobre vybavená nemocnica, vrcholové pracovisko srdcovocievnej medicíny. V kolektíve skúsených špecialistov ako jediné pracovisko na Slovensku robíme aj transplantácie srdca. Uvítame radi nových kolegov, ktorí chcú byť súčasťou budúcnosti v prístupe k liečbe kardiovaskulárnych ochorení.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Mihaľová
E-mail: poslať životopis
ID: 4164839  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 343 EUR/mesiac