Lekár na oddelení OAIM

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Miesto práce
Pod Krásnou hôrkou, Bratislava
2 720 EUR/mesiaclekár s atestáciou - 2720,- eur, ku mzde sú vyplácané osobné príplatky podľa praxe + nadštandartné príplatky podľa kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny hľadáme skúseného kolegu. Ideálne dva a viac rokov praxe. Vašou úlohou bude vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v odbore. Skúsení kolegovia Vás podržia a zaučia do intenzívnej medicíny.

MODERNÉ PROSTREDIE A FLEXIBILITA
• Sme moderné zdravotnícke zariadenie - poskytujeme starostlivosť v oblasti srdcovocievnej medicíny so zameraním pre dospelých aj detských pacientov v Slovenskej republike.
• Máme nadštandardne zariadené pracoviská s progresívnymi metódami liečby a skúsených kolegov ochotných pomôcť a zaučiť.
• Rozumieme potrebám pacientov aj zamestnancov, preto u nás nájdete rôzne flexibilné formy pracovnoprávnych vzťahov – skrátené úväzky či úprava pracovnej doby.

PLATOVÉ OHODNOTENIE A UBYTOVANIE
• Poskytujeme výborné platové podmienky dohodnuté kolektívnou zmluvou - motivačné príplatky, príplatky za zmennosť, vyššie ohodnotenie za prácu cez víkend a sviatky.
• Okrem toho poskytujeme osobné ohodnotenie podľa výkonu a ročné odmeny.
• Vyplácame odmeny pri dosiahnutí životného jubilea a pri dosiahnutí jubilea odpracovaných rokov.
• Máme vlastnú ubytovňu v pešej vzdialenosti od nemocnice

NA NAŠICH ZAMESTNANCOCH NÁM ZÁLEŽÍ
• V novej časti nemocnice máme Rehabilitačné centrum iba pre zamestnancov, kde si môžete vybrať skupinové cvičenia, masáže, vodoliečbu alebo saunu.
• Na oddych poskytujeme 5 dní dovolenky navyše pre všetkých zamestnancov a príspevkami na doplnkové dôchodkové sporenie myslíme na Vašu budúcnosť
• Varíme vo vlastnej jedálni pre zamestnancov za 1 Euro
• Prispievame do DDS vo výške 25,- Eur na zamestnanca mesačne
• Poskytujeme zľavu 10% na každý nákup v lekárni v našej budove
• Máte možnosť využívať MultiSport kartu
• Snažíme sa zamestnancov spojiť prostredníctvom rôznych eventov a aktivít (Darovanie krvi, spoločný beh a pod.)

PODPORUJEME ODBORNÝ A PROFESIJNÝ RAST
• Spolupracujeme so vzdelávacími inštitúciami a podporíme Vás vo Vašom profesijnom raste aj pracovným voľnom s náhradou mzdy na sústavné vzdelávanie nad rámec Zákonníka práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• predchádzajúca prax vítaná
• komunikatívnosť, empatia, flexibilita, morálna bezúhonnosť

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. je moderná a dobre vybavená nemocnica, vrcholové pracovisko srdcovocievnej medicíny. V kolektíve skúsených špecialistov ako jediné pracovisko na Slovensku robíme aj transplantácie srdca. Uvítame radi nových kolegov, ktorí chcú byť súčasťou budúcnosti v prístupe k liečbe kardiovaskulárnych ochorení.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4158607  Dátum zverejnenia: 22.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 720 EUR/mesiac