Lekár - detský kardiochirurg

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Miesto práce
Pod Krásnou hôrkou 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
1 530 EUR/mesiackonečná mzda závisí od praxe a špecializácie, ku mzde vyplácame aj osobné príplatky a mzdové zvýhodnenia nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistuje pri celom spektre kardiochirurgických výkonov - vykonáva vyčlenené kardiochirurgické operácie u pacientov s vrodenými chybami srdca
Podieľa sa na liečebno – preventívnej činnosti oddelenia, dodržuje diagnostické a liečebné postupy
V súlade s najnovšími zásadami a poznatkami v odbore vykonáva liečebnú a preventívnu činnosť u detí s ochoreniami srdca a zodpovedá primárovi oddelenia za ich vysokú úroveň
Samostatne vykonáva vysoko špecializované a náročné odborné činnosti pri resuscitácii a intenzívnej starostlivosti
Podieľa sa na programe ECMO a implantácii pacemakerov
Zúčastňuje sa transplantačného a odberového programu oddelenia
Samostatne vykonáva resuscitačnú starostlivosť
Vykonáva pohotovostné služby podľa rozpisu po dohode s primárom Kardiochirurgického oddelenia DKC
Vykonáva zdravotnícku osvetu medzi chorými a obyvateľstvom
Oboznamuje sa a pri práci využíva zložité stroje, dbá o ich správnu funkciu, predchádza ich poškodeniam, kontinuálne dbá o zaškoľovanie sestier v zmysle správneho využívania týchto prístrojov a starostlivosti o ich správnu prevádzku. Zistené poruchy a neštandardné situácie hlási
Inštruuje sestry a nižší zdravotnícky personál
Podáva včasné hlásenia podľa predpisov o povinnom hlásení chorôb

MODERNÉ PROSTREDIE A FLEXIBILITA
Sme moderné zdravotnícke zariadenie - poskytujeme starostlivosť v oblasti srdcovocievnej medicíny so zameraním pre dospelých aj detských pacientov v Slovenskej republike.
Máme nadštandardne zariadené pracoviská s progresívnymi metódami liečby a skúsených kolegov ochotných pomôcť a zaučiť.
Rozumieme potrebám pacientov aj zamestnancov, preto u nás nájdete rôzne flexibilné formy pracovnoprávnych vzťahov – skrátené úväzky či úprava pracovnej doby.

PLATOVÉ OHODNOTENIE A UBYTOVANIE
Poskytujeme výborné platové podmienky dohodnuté kolektívnou zmluvou - motivačné príplatky, príplatky za zmennosť, vyššie ohodnotenie za prácu cez víkend a sviatky. Okrem toho osobné ohodnotenie podľa výkonu a ročné odmeny.
Máme vlastnú ubytovňu v pešej vzdialenosti od nemocnice.

NA NAŠICH ZAMESTNANCOCH NÁM ZÁLEŽÍ
V novej časti nemocnice máme Rehabilitačné centrum iba pre zamestnancov, kde si môžete vybrať skupinové cvičenia, masáže, vodoliečbu alebo saunu.
Na oddych poskytujeme 5 dní dovolenky navyše pre všetkých zamestnancov a príspevkami na doplnkové dôchodkové sporenie myslíme na Vašu budúcnosť
Varíme vo vlastnej jedálni pre zamestnancov za 1 Euro.

PODPORUJEME ODBORNÝ A PROFESIJNÝ RAST
Spolupracujeme so vzdelávacími inštitúciami a podporíme Vás vo Vašom profesijnom raste aj pracovným voľno s náhradou mzdy na sústavné vzdelávanie nad rámec Zákonníka práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, empatia, flexibilita, morálna bezúhonnosť

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. je moderná a dobre vybavená nemocnica, vrcholové pracovisko srdcovocievnej medicíny. V kolektíve skúsených špecialistov ako jediné pracovisko na Slovensku robíme aj transplantácie srdca. Uvítame radi nových kolegov, ktorí chcú byť súčasťou budúcnosti v prístupe k liečbe kardiovaskulárnych ochorení.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4104092  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 530 EUR/mesiac