Inštrumentárka na operačnej sále

Národný ústav reumatických chorôb

Národný ústav reumatických chorôb, Nábrežie Ivana Krasku, Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
10,4 EUR/hod.od 10,40 Eur za hodinu Výška mzdy sa odvíja v závislosti od rokov praxe výkonu zdravotníckeho povolania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštrumentovanie na operačnej sále, rozsah priemerne 1 x týždenne - cca 8 hodín
- príprava operačnej sály k operačným výkonom, príprava prístrojov, nástrojov, pomôcok a materiálu na jednotlivé operačné výkony,
- starostlivosť o inštrumentárium,
- vykonávanie procesu sterilizácie materiálu a inštrumentária,
- spolupráca s operatérmi počas operácie, asistencia pri operačných zákrokoch,
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov,
- práca s nemocničný informačným systémom,
- príjem a príprava pacienta,

Ďakujeme záujemcom o prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Organizácia bude kontaktovať iba vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra - špecializácia "inštrumentovanie v operačnej sále"

- Odborná spôsobilosť na výkon povolania zdravotníckeho povolania sestra v zmysle Nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z. z. v znení neskorších predpisov
- Nutná prax v inštrumentovaní na operačnej sále
- Registrácia v SK SaPA
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť
- Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme
- Pozitívny prístup k práci

Národný ústav reumatických chorôb Piešťany je zariadenie ústavnej zdravotnej starostlivosti - špecializovaná nemocnica, poskytujúca zdravotné služby hospitalizácie a ambulantných vyšetrení pacientov, vrátane dispenzarizácie v centre biologickej liečby a na pracovisku klinických štúdií.
ID: 4587071  Dátum zverejnenia: 1.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10,4 EUR/hod.