Nutričný terapeut / Asistent výživy

Národný ústav reumatických chorôb

Národný ústav reumatických chorôb, Nábrežie Ivana Krasku, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
871,18 EUR/mesiacod 871,18 EUR / mesiac - v závislosti od kvalifikácie, výšky úväzku a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva odborné pracovné činnosti v oblasti fyziologickej a liečebnej výživy,
- aplikuje optimálne technologické postupy pri spracovaní potravín a navrhuje vhodný
spôsob stravovania s cieľom zlepšenia zdravotného stavu pacientov
- zostavuje optimálny jedálny lístok pre pacientov,
- spolupracuje s ústavným ošetrujúcim lekárom pri predpisovaní, príprave a podávaní
individuálnych a špeciálnych diét,
-navrhuje zmeny v naordinovanej diéte alebo v spôsobe prijímania stravy, vrátane
zostavovania špeciálnych postupov výživy pri nutrično-závažných stavoch s výrazným
poškodením tráviacich funkcií
-zabezpečuje vedenie požadovaných evidencií v oblasti výživy,
zabezpečuje liečebnú výživu a stravovanie pre pacientov po stránke dietetickej,
hospodárskej a prevádzkovej,
- vypracováva vhodné receptúry jedál a informačné pokyny na ich prípravu a vedie
dokumentáciu súvisiacu so stravovaním pacientov,
- dodržiava zásady a predpisy týkajúcich sa hygieny, BOZ a PO

- možnosť ďalšieho vzdelávania
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Svoje žiadosti a štruktúrované životopisy zasielajte e-mailom na uvedenú adresu. Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre potrebu výberového konania. Uvádzajte telefonický kontakt. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyziologická a klinická výživa, asistent výživy

Orientácia v platnom diétnom režime
zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, pracovné nasadenie
PC zručnosti
prax vítaná

Ústavné zdravotnícke zariadenie s dlhoročnou tradíciou.

Nábrežie I. Krasku 4
921 01 Piešťany
ID: 3725450  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 871,18 EUR/mesiac