Samostatný odborný referent vo verejnom obstarávaní

Národný ústav reumatických chorôb

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
7,00 € brutto/hodina + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a realizácia verejného obstarávania nadlimitných a podlimitných zákaziek, vrátane zadávania zákaziek na Elektronickom trhovisku,
- príprava výzvy. oznámenia, súťažných podkladov, komunikácia s uchádzačmi,
- vysvetľovanie podmienok účasti, resp. SP posudzovanie a vyhodnocovanie ponúk, revízne postupy,
- opätovné otváranie rámcových dohôd,
- v prípade revíznych postupov spracovanie stanoviska pre ÚVO
- zodpovednosť za plnenie povinností voči Úradu pre verejné obstarávanie,
- zodpovedá za evidenciu a archiváciu registratúrnych záznamov o verejnom obstarávaní vrátane ich ochrany,
- zabezpečovanie zverejňovania informácií v súlade s platnou legislatívou,
- zodpovednosť za sledovanie metodických usmernení a výkladových stanovísk Úradu pre verejné obstarávanie, interných predpisov MZ SR
- príprava plánu verejného obstarávania organizácie na príslušný kalendárny rok podľa pokynov MZ SR,
-zodpovednosť za komplexnú evidenciu a správa všetkých verejných obstarávaní spoločnosti - na portáli UVO, EKS, vestníku, atď. aplikácia zákaziek v EKS podľa interných predpisov organizácie,
- bežné administratívne činnosti týkajúce sa činnosti referátu (pošta, maily, telefonáty, porady...)
- dodržiavanie zásad a predpisov týkajúcich sa hygieny, BOZ a PO,
- zodpovednosť a výkon základnej finančnej kontroly podľa príslušných kompetencií

Informácie o výberovom konaní

Dobré komunikačné a organizačné zručnosti
Samostatnosť, proaktívny prístup

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ústavné zdravotnícke zariadenie s dlhoročnou tradíciou.

Nábrežie I. Krasku 4
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Kukanová
Tel.: +421337969104
E-mail: poslať životopis
ID: 3558453   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   7,00 € brutto/hodina + odmeny