Personalista / pomocný mzdový účtovník

Národný ústav reumatických chorôb

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 864 € brutto/mesiac (podľa vzdelania) +osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia náborov a výber zamestnancov, vedenie personálnych evidencií (osobné údaje zamestnancov, ich pracovné zaradenie, dosiahnutá a požadovaná kvalifikácia a pod.),
- spracovávanie a kompletizácia dokladov potrebných pri uzatváraní, zmenách či ukončení pracovných pomerov alebo obdobných pracovno-právnych vzťahov a príprava dokladov na archiváciu,
- vyhotovovanie pracovných zmlúv, dodatkov k PZ, pracovných náplní,
- kariérny rast zamestnancov, formy a možnosti ďalšieho vzdelávania,
- plánovanie ľudských zdrojov,
- spracovanie mzdovej agendy podľa platných predpisov,
- komunikácia so štátnymi inštitúciami - zdravotné poisťovne, sociálna poisťovňa, DÚ, ÚP,
- spracovanie mesačných výkazov poistného,štvrťročných prehľadov a ročných hlásení dane zo závislej činnosti,štatistických a iných výkazov,
- vydávanie potvrdení o výške príjmov,
- spracovanie ročného zúčtovania dane zo závislej činnosti,
- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti,
- pripravovanie reportov a štatistík pre vedenie spoločnosti a externé inštitúcie.

Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom zasielajte e-mailom na adresu - personalne@nurch.sk . Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu Personalista za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, personalistika

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• znalosť pracovnoprávnej a ostatnej súvisiacej legislatívy,
• práca s PC samozrejmosťou (MS Office-Excel, Word),
• skúsenosť s prácou v štátnej príspevkovej organizácii veľkou výhodou,
• práca so systémom Vema výhodou,
• dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
• diskrétnosť,
• presnosť, precíznosť,
• asertivita a flexibilita,
• samostatnosť, zodpovednosť.

Ústavné zdravotnícke zariadenie s dlhoročnou tradíciou.

Nábrežie I. Krasku 4
921 01 Piešťany
ID: 3462203   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 864 € brutto/mesiac (podľa vzdelania) +osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe + odmeny