Lekár

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 976 EUR/mesiacZákladný plat od 1976€ do 4238€ podľa dosiahnutého vzdelania a odbornej praxe + osobné ohodnotenie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lekárov/lekárky aj absolventov do pracovného tímu Národného ústavu detských chorôb na

- Oddelenie urgentného príjmu

- Kliniku pediatrickej urológie LF UK a NÚDCH

- Detskú ORL kliniku LF UK a NÚDCH

- Transplantačnú jednotku kostnej drene na Klinike detskej hematológie a onkológie LF UK a NÚDCH.

Ponúkame mimoriadne zaujímavú prácu poskytovania špecializovanej lekárskej starostlivosti pre deti v rozsahu príslušnej špecializácie v jedinečnom pracovnom prostredí v Národnom ústave detských chorôb.

  • Uži si príjemné a prestížne pracovné prostredie, ktoré ťa bude motivovať k maximálnemu výkonu.
  • Osobné ohodnotenie a odmeny za prácu ti umožnia získať to, čo si zaslúžiš.
  • Vychutnaj si skrátený pracovný čas a navyše získaj týždeň dovolenky navyše.
  • Možnosť profesného aj osobnostného rastu v tíme, ktorý ťa bude podporovať a motivovať.
  • Získaj podporu ďalšieho vzdelávania a rozvoja svojich schopností.
  • Uži si výhodné ubytovanie a stravovanie za výhodné ceny a ušetri si tak peniaze na iné veci.
  • Získaš príspevok zo sociálneho fondu na rôzne príležitosti.
  • Využi mnohé zamestnanecké benefity ako kartu Multisport, rôzne zľavy na podujatia a produkty.
  • Pracuj s tímom skúsených a talentovaných ľudí, ktorí ti budú radi pomáhať a zdieľať s tebou svoje skúsenosti.
  • Získaj ďalšie benefity a výhody, ktoré ti pomôžu zlepšiť kvalitu života a kariéry.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekársvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

  • flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi
  • ochota spolupracovať v tíme

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Valentinová
Tel.: +421259371479
E-mail: poslať životopis
ID: 4821978  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 976 EUR/mesiac