Referent referátu vzdelávania na Oddelení personálnej práce

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 288 EUR/mesiacosobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné uplatňovanie všeobecne záväzných predpisov a ich výklad zamestnancom v nadväznosti na zákony a interné normy NÚDCH a v nadväznosti na vzdelávanie zamestnancov;
  • zabezpečovanie pracovno-právnych úkonov týkajúcich sa vzdelávania zamestnancov NÚDCH a záujemcov o prax v NÚDCH;
  • mesačné spracovanie a kontrola podkladov týkajúcich sa vzdelávania zamestnancov do miezd;
  • zabezpečovanie komunikácie a koordinácia aktivít zamestnancov NÚDCH zaradených do rezidentského štúdia MZ SR;
  • spravovanie benefitov pre zamestnancov NÚDCH;
  • podpora pri výberových konaniach na vedúce pozície NÚDCH;
  • aktualizácia informácií oddelenia na webovej stránke NÚDCH;
  • organizácia prvého dňa novo-nastupujúcich zamestnancov;
  • ďalšie úkony podľa pokynov nadriadených.

  • skrátený pracovný čas;
• týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;
• stravovanie v jedálni NÚDCH (1,20 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
• príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.;
• príspevok na rekreáciu;
• zvýhodnené ceny na kultúrne podujatia a iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

pracovné miesto je obsadzované počas trvania rodičovskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

andragogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vzdelávanie, zdravotníctvo

Počet rokov praxe

3

  • komunikatívnosť
  • samostatnosť
  • organizačné schopnosti
  • schopnosť zvládnuť stres
  • ochota učiť sa nové veci

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Valentinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4591607  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 288 EUR/mesiac