Personalista

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 288 - 1 500 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • agenda súvisiaca so vznikom, zmenou a rozviazaním pracovného pomeru a ostatnými pracovnoprávnymi záležitosťami zamestnancov v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy;
  • spracovávanie personálnej agendy, podkladov pre spracovanie miezd, t. j. sledovanie prekážok v práci, vyradenie z evidenčného stavu, neplatené voľná, dovolenky a študijné voľná a pod., ktoré ovplyvňujú výšku vyplatenej mzdy zamestnancom;
  • agenda spojená s evidenciou zamestnancov v sociálnej a zdravotnej poisťovni, t. j. prihlasovanie a odhlasovanie;
  • zabezpečenie správneho vedenia osobných spisov zamestnancov v zmysle usmernení nadriadeného orgánu a platných všeobecne záväzných predpisov.

  • skrátený pracovný čas (7,5 h);
  • týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;
  • stravovanie v jedálni NÚDCH (1,20 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.;
  • príspevok na rekreáciu;
  • karta Multisport, zvýhodnené ceny na kultúrne podujatia a iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonomika

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalista

Počet rokov praxe

5

Predchádzajúce pôsobenie v oblasti zdravotníctva výhodou.

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Valentinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4549601  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 288 EUR/mesiac