Laboratórny diagnostik OLM pracovisko klinickej biochémie

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 538 EUR/mesiacZákladná mzda bude priznaná podľa dosiahnutého vzdelania a odbornej praxe + osobné ohodnotenie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie a vyhodnocovanie špecializovaných vyšetrení využívaných pri diagnostike dedičných metabolických porúch, hlavne spektrofotometrických, chromatografických a elektroforetických metód;
  • zavádzanie/modifikácia vyšetrovacích postupov;
  • prednášková činnosť.

  • rizikový príplatok;
  • práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;
  • osobné ohodnotenie a odmeny;
  • skrátený pracovný čas;
  • týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;
  • možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;
  • podpora ďalšieho vzdelávania;
  • možnosť poskytnutia ubytovania;
  • stravovanie v jedálni NÚDCH (1,20 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.
  • karta Multisport a rôzne iné zamestnanecké benefity

Informácie o výberovom konaní

výhodou je prax v odbore klinická biochémia
resp. špecializácia v klinickej biochémii alebo v laboratórnej medicíne

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, biochémia a biotechnológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

  • flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi
  • ochota spolupracovať v tíme

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Claudia Šebová
Tel.: +421259371229
E-mail: poslať životopis
ID: 4532254  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 538 EUR/mesiac