Farmaceutický laborant, Nemocničná lekáreň

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Termín nástupu
1.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 928 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • odborná práca pri zabezpečovaní, príprave a kontrole liekov, zabezpečovanie, uchovávanie a výdaj zdravotníckych pomôcok, infúznych roztokov a diagnostík vykonávané farmaceutickým laborantom;
  • spracovávanie žiadaniek v nemocničnom informačnom systéme;
  • kontrola exspirácií, šarží a fyzického stavu liekov, zdravotníckych pomôcok a diagnostík;
  • vydávať zdravotnícke pomôcky a doplnkový sortiment lekárne, ak má záujemca o prácu špecializáciu v špecializačnom odbore lekárenstvo, tak vydávať humánne lieky, ktorých výdaj nie je viazaný na lekársky predpis;
  • poskytovať odborné poradenstvo pacientom s cieľom poučiť ich o dodržiavaní liečebného režimu, aj s ohľadom na prevenciu pri predchádzaní ochoreniam;
  • zabezpečovanie správneho uchovávania a skladovania liekov, zdravotníckych pomôcok a diagnostík;
  • v pracovnom procese dodržiavať zásady správnej lekárenskej praxe a ostatné legislatívne požiadavky.

  • práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;
  • možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;
  • podpora ďalšieho vzdelávania;
  • rizikový príplatok podľa zaradenia na pracovisko;
  • motivačný príplatok podľa zaradenia na pracovisko;
  • rekondičné pobyty podľa zaradenia na pracovisko;
  • osobné ohodnotenie a odmeny;
  • skrátený pracovný čas;
  • týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy a podľa pracovného zaradenia aj dodatková dovolenka navyše;
  • možnosť poskytnutia ubytovania;
  • stravovanie v jedálni NÚDCH (1,00 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.;
  • príspevok na rekreáciu;
  • masáže v priestoroch pracoviska;
  • zvýhodnené ceny na kultúrne podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

farmaceutický laborant

  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
  • citlivý prístup orientovaný na detského pacienta a jeho rodinu
  • flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi
  • ochota spolupracovať v tíme

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Volovičová
Tel.: +421259371815
E-mail: poslať životopis
ID: 3996180  Dátum zverejnenia: 5.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac