Sestra

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 928 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná ošetrovateľská starostlivosť o deti a mladistvých na oddelení a klinike.
V súčasnej dobe hľadáme sestry na voľné pracovné pozície na Detskej klinike, Oddelení urgentného príjmu, Klinike detskej hematológie a onkológie, Klinike detskej chirurgie, Ortopedickej klinike, Klinike pediatrickej urológie, Neonatologickej klinike intenzívnej medicíny, Detskej klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny, Klinike detskej neurológie a Detskej ORL klinike.

  • rizikový príplatok podľa zaradenia na pracovisko;
  • motivačný príplatok podľa zaradenia na pracovisko;
  • rekondičné pobyty podľa zaradenia na pracovisko;
  • nenávratný náborový príspevok 800,- € po nástupe;
  • osobné ohodnotenie a odmeny;
  • skrátený pracovný čas;
  • týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy a podľa pracovného zaradenia aj dodatková dovolenka navyše;
  • možnosť poskytnutia ubytovania;
  • stravovanie v jedálni NÚDCH (1,00 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.;
  • príspevok na rekreáciu;
práca v kolektíve špičkových odborníkov;
  • práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;
  • možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;
  • podpora ďalšieho vzdelávania;
  • zvýhodnené ceny na kultúrne podujatia.

Výhodou je špecializácia a to napr. v pediatrii, chirurgickom ošetrovateľstve, onkologickom ošetrovateľstve, intenzívnom neonatologickom ošetrovateľstve, anestéziológii a intenzívnej starostlivosti a inštrumentovaní v operačnej sále;

prípadne certifikát
  • z endoskopie
  • z audiometrie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • citlivý prístup orientovaný na pacienta a jeho rodinu;
  • flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť;
  • zodpovednosť a spoľahlivosť;
  • korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi;
  • ochota spolupracovať v tíme.

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Mária Reichwalderová
Tel.: +421259371446
E-mail: poslať životopis
ID: 3981594  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac