Kurič

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
od 586,- € do 711,- € + variabilné zložky mzdy podľa praxe a zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha parnej a teplovodnej kotolne, vrátane strojového príslušenstva,
  • obsluha výmenníkovej stanice, vrátane strojového príslušenstva,
  • vykonávanie pravidelnej údržby zariadení v zmysle požiadaviek a predpisov,
  • zabezpečovanie prevádzky, údržby a opravy VZT a klimatizácii,
  • vysokoodborné remeselnícke práce ,zamerané na odstraňovanie závad

Základná mzda od 586,-€ do 711,-€ podľa zaradenia a praxe + variabilná zložka mzdy + príplatok za zmennosť, príplatky za soboty/nedele, nadčasy

Ďalšie benefity:
  • trvalý pracovný pomer;
  • ponúkame možnosť získania kvalifikovaného vzdelania;
  • osobné ohodnotenie a odmeny;
  •  skrátený pracovný čas;
  •  týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy (t. j. 5 alebo 6 týždňov);
  •  príplatok za zmennosť;
  •  možnosť poskytnutia ubytovania;
  •  stravovanie v jedálni NÚDCH (0,80 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
  •  príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.

Kuričský preukaz na parný a kvapalný kotol IV. a V. triedy na plynné palivo.
Osvedčenie na samostatnú obsluhu tlakových zariadení skupiny Ab1, Bb1, Be2, Bf

Prax v odbore 2 roky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť,
  • schopnosť pracovať v tíme, schopnosť prijať zodpovednosť,
  • schopnosť analyzovať a riešiť problémy v rámci danej profesie

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Werdenich
Tel.: +421907876026
E-mail: poslať životopis
ID: 3542186  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 586,- € do 711,- € + variabilné zložky mzdy podľa praxe a zaradenia