Referent plánu a controllingu

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová 1, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhodnocovanie výsledkov hospodárenia oddelení a kliník,
- vyhodnocovanie nefinančných ukazovateľov nemocnice, oddelení a kliník,
- koordinovanie a tvorba finančného plánu za nemocnicu, kliniky a oddelenia,
- vyhodnocovanie skutočne dosiahnutých finančných a nefinančných výsledkov,
- návrh opatrení na zlepšenie ekonomických výsledkov.

- práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;
- osobné ohodnotenie a odmeny;
- skrátený pracovný čas;
- týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;
- možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;
- možnosť poskytnutia ubytovania;
- stravovanie v závodnej jedálni (0,80 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment podniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - expert
Podvojné účtovníctvo - expert
Mzdové účtovníctvo - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý

výborné organizačné schopnosti, samostatnosť, presnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, schopnosť pracovať ako súčasť tímu a zároveň aj samostatne

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Limbová 1
833 40 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Valentinová
Tel.: +421259371479
E-mail: poslať životopis
ID: 3361221   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou