Projektový asistent/asistentka (Národný projekt PIAAC)

Národný inštitút vzdelávania a mládeže (NIVAM)

Miesto práce
Röntgenova 26, Petržalka, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.11.2020
1 000 EUR/mesiacMzda od 1000€ mesačne, 5. platová trieda podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna a koordinačná podpora projektu,
- vytváranie reportov, spracovávanie podkladov pre implementáciu projektu v súlade s časovým harmonogramom a rozpočtom projektu (napr. administratívne podklady, čiastkové grafické úpravy materiálov a iné.),
- spracovávanie prieskumov trhu pre potreby projektu,
- administratívna príprava a kontrola podkladov,
- spracovanie podkladov pre účtovníctvo, štátnu pokladnicu, pre personalistiku, mzdovú agendu, evidenciu majetku,
- komunikácia s účastníkmi aktivít (oslovuje respondentov, zabezpečuje podporu pre opytovateľov a kontrolórov a pod.).

- pružná pracovná doba;
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce;
- príspevky zamestnávateľa na DDS;
- príspevky zo SF v zmysle kolektívnej zmluvy;
- možnosť osobného a profesionálneho rastu;
- možnosť uzavretia pracovnej zmluvy na obdobie trvania projektu do 06/2023.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
- Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je najneskôr 31. októbra 2020. V prípade záujmu dostatočného počtu vhodných uchádzačov sa termín výberového konania môže skrátiť.
- Výberové konanie na zamestnanca národného projektu „Medzinárodné hodnotenie kľúčových kompetencií dospelých (PIAAC)“ v rámci OP Ľudské zdroje.
- Zoznam požadovaných dokladov: motivačný list v slovenskom jazyku a životopis (Europass).
- Doklady posielať e-mailom na adresu: [email protected]
- Odpovieme iba uchádzačom spĺňajúcim požiadavky.

Adresa spoločnosti: Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania,
Žehrianska 9, 851 07 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Galleé. Mobil: +421 948 936 341

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Ďalšie požiadavky:
Spoľahlivosť, komunikatívnosť a organizačné schopnosti;
pozitívny vzťah k administratívnym činnostiam;
dôslednosť a precíznosť.

NIVAM pôsobí najmä v oblasti predprimárneho vzdelávania, základného vzdelávania a stredného vzdelávania, špeciálneho vzdelávania a inkluzívneho vzdelávania, základného umeleckého vzdelávania, jazykového vzdelávania a záujmového vzdelávania, v oblasti podpory profesijného rozvoja pedagogických zamestnancov odborných zamestnancov, v oblasti celoživotného vzdelávania v oblasti práce s mládežou, v oblasti monitorovania a hodnotenia kvality výchovy a vzdelávania a výskumu v uvedených oblastiach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3713892  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac