Odborný zamestnanec pre agendu VO a ekonomickú agendu

Národný inštitút vzdelávania a mládeže (NIVAM)

Miesto práce
Žehrianska, Petržalka
Termín nástupu
asap
Mzda od 1000 € mesačne podľa praxe a úrovne zručností (odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení Zákona č. 388/2018 Z. z. a zákona č. 354/2018 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činností pre ekonomickú agendu: zabezpečenie kompletnosti registra prijatých faktúr, t.j. knihy došlých faktúr (KDF) a registra prvotných podkladov súvisiacich s dodávateľsko-odberateľskými vzťahmi t.j. interných požiadaviek, objednávok, zmlúv/autorských zmlúv; zverejňovanie zmlúv, faktúr a objednávok, prehľady v súlade so zákonom o VO a slobodnom prístupe k informáciám (CRZ, EVO, www organizácie); kontrola správnosti náležitostí prijatých faktúr a priraďovanie k interným požiadavkám, objednávkam, resp. zmluvám; kompletizovanie podkladov pre realizáciu finančných tokov v zmysle smerníc organizácie; zabezpečenie interného kolobehu dokladov pre prípravu pred realizovaním úhrady za dodané nákupy (vrátane krycieho listu); zabezpečovanie objednávok tovarov a služieb a kontrola ich dodania (v spolupráci s vedúcim zamestnancom oddelenia/odboru); archivovanie dokumentov.

Výkon činností pre agendu procesov verejného obstarávania (VO): príprava dokumentov pre obstarávanie tovarov, služieb a prác, zisťovanie predpokladanej hodnoty zákazky, samostatné zabezpečovanie procesov obstarania zákazky s nízkou hodnotou, participácia na procesoch VO/EVO/EKS s osobou spôsobilou pre verejné obstarávanie, analytická evidencia dokumentov, kompletizovanie a archivovanie dokumentov, zverejňovanie dokumentov.

- pružná pracovná doba;
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce;
- príspevky zamestnávateľa na DDS;
- príspevky zo SF v zmysle kolektívnej zmluvy;
- možnosť osobného a profesionálneho rastu;

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
- Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je najneskôr 8. februára 2019. V prípade záujmu dostatočného počtu vhodných uchádzačov sa termín výberového konania môže skrátiť.
- Zoznam požadovaných dokladov: motivačný list v slovenskom jazyku a životopis (Europass).
- Odpovieme iba uchádzačom spĺňajúcim požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie ekonomické, prax vítaná, nie však podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

komunikatívnosť, samostatnosť, organizačné schopnosti,
dobrá orientácia v platnej legislatíve v súvislosti s pracovnou náplňou,
strojopis – pokročilý,
vodičský preukaz typu B výhodou
práca s internetom a portálmi orgánov štátnej správy a verejnej správy (napr. CRZ, EVO, EKS).

NIVAM pôsobí najmä v oblasti predprimárneho vzdelávania, základného vzdelávania a stredného vzdelávania, špeciálneho vzdelávania a inkluzívneho vzdelávania, základného umeleckého vzdelávania, jazykového vzdelávania a záujmového vzdelávania, v oblasti podpory profesijného rozvoja pedagogických zamestnancov odborných zamestnancov, v oblasti celoživotného vzdelávania v oblasti práce s mládežou, v oblasti monitorovania a hodnotenia kvality výchovy a vzdelávania a výskumu v uvedených oblastiach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3575964  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda od 1000 € mesačne podľa praxe a úrovne zručností (odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení Zákona č. 388/2018 Z. z. a zákona č. 354/2018 Z. z.